امروز: پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6960
تاریخ انتشار: 12:20 ق.ظ - یکشنبه 2014/10/12
چاپ این نوشته
Share

“مقداد موسوی” مدیر روابط و رسانه مدیریت پلیس نجف از اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در نجف اشرف با هدف حمایت از زائران خبر داد.از سوی دیگر دهها نفر از خادمین آستانه ی مقدس علوی با همکاری خیرین ایرانی مشغول آماده سازی مرقد و ضریح شریف برای این مناسبت فرخنده شدند.

به گزارش گروه فضای مجازی مباحث در آستانه عید بزرگ غدیر “مقداد موسوی” مدیر روابط و رسانه مدیریت پلیس نجف از اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در نجف اشرف با هدف حمایت از زائران خبر داد.

موسوی در اظهاراتی گفت: بخش قدیمی شهر همزمان با ۱۸ ذی الحجه و عید غدیر به روی خودروها و موتورسیکلت ها بسته شده است و و پیش بینی می شود میلیونها زائر وارد نجف شوند.

وی افزود: هم چنین در ایست های بازرسی نیز تدابیر امنیتی سختی در نظر گرفته شده و در این امور از اطلاعات و نیز سگهای پلیس ویژه استفاده می‌شود.

گلباران نجف

از سوی دیگر دهها نفر از خادمین آستانه ی مقدس علوی با همکاری خیرین ایرانی مشغول آماده سازی مرقد و ضریح شریف برای این مناسبت فرخنده شدند.زائران خیر ایرانی با هزاران دسته ی گل طبیعی در انواع و رنگهای مختلف به زیارت امیر المؤمنین (علیه السلام) شتافتند تا با همکاری مسئولین آستانه ی مقدسه علوی، مرقد مطهر را با این ۱۴ هزار گل طبیعی تزیین کنند.

گلباران نجف

این گلها که از ماهها پیش برای تهیه آنها در ایران برنامه ریزی شده است به وسیله خوردوهای کولردار مخصوص به مرز مهران انتقال داده شده و از آنجا و با همکاری آستان مقدس علوی و مسئولان عراقی وارد کشور عراق شده است و در نهایت به حرم امیرالمومنین (علیه السلام) رسیده اند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها