امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6040
تاریخ انتشار: 3:00 ب.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share
کارشناس مسائل بین الملل

گروه تروریستی و خونخوار داعش نوکر دست آموز آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی دول عربی منطقه است که بر اساس منافع خود این گروه تروریستی را به وجود آورده اند.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل  ازخبرگزاری «حوزه»، مدیر بین الملل مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، در جمع تعدادی از مستبصرین چهار کشورآفریقایی نیجریه، مالی، گینه بیسائو و غنا، اظهارداشت: وحدت مسلمانان و شناخت دشمنان دو عامل برای رسیدن به پیروزی است .

محسن مسچی افزود: آمریکا در طول یک قرن گذشته همواره خباثت های خود را در قالب جنگ، قتل عام و کودتا علیه ملت ایران روا داشته است که کوتای ۲۸ مرداد یکی از این دشمنی های پلید در قبال ملت بصیر ایران بود.

وی با اشاره به تحولات اخیر عراق، ادامه داد: گروهک های تروریستی مثل داعش دست آموز ایالات متحده برای نابودی اسلام آن هم به نام اسلام هستند که بحمدلله با درایت و رهبریت مرجعیت شیعه، اتحاد و وحدت مردمی در عراق حاکم شدو نتیجه آن سرنگونی این گروهک تروریستی خواهد بود.

مدیر بین الملل مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نیز به جان مسلمانان فلسطین افتاده و در این میان شیخ نشین های منطقه در کمال وقاحت و بی شرمی ساکت مانده اند. البته ایستادگی بی نظیر مردم غزه، آبروی آمریکا، اسرائیل و اعراب را بیش از گذشته بر باد داد.

مسچی به نقش بی بدیل ایران در پیروزی جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: همه مستکبران عالم در برابر تنها کشور قدرتمند منطقه یعنی ایران ناتوان هستند و این جمهوری اسلامی است که برای بسیاری از مسائل مهم تصمیم نهایی را می گیرد.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها