امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6033
تاریخ انتشار: 2:45 ب.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share
معاون تبلیغ حوزه

قمه زنی و لعن علنی گل به خودی است و برخی فکر می‌کنند با این کارها خیلی ولایی‌ هستند، در حالی که اگر انسان، دشمن‌شناس باشد چنین اعمالی انجام نمی‌دهد.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل  ازخبرگزاری «حوزه»، حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی، در همایش نویسندگان ماهنامه مبلغان، در مرکز تخصصی تبلیغ حوزه، اظهار داشت: این مجله بعد از انتشار ۱۸۰ شماره در فضای حوزه، هیچ‌گونه اعتراض علمی و سیاسی نداشته و این مسئله نکته مثبتی برای مجله به شمار می‌رود که نشان دهنده جایگاه معتبر آن است .

معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه با بیان این‌که مجله مبلغان جذابیت خوبی در بین مبلغان داشته است، تصریح کرد: سه سال است که این مجله به خودکفایی مالی رسیده و مدیریت حوزه یک ریال را برای انتشار این مجله نمی‌دهد و تمام هزینه از درآمد نشریه پرداخت می‌شود.

وی با بیان این‌که در عرصه تبلیغ باید دشمن‌شناسی داشت، افزود: امروز شاهد هستیم که داعش دست‌پرورده دشمن است و دنیای استکبار از آنها نیز حمایت می‌کند، آیا مناسب است در این شرایط تصاویر لعن کردن علنی و قمه‌زنی شیعیان در سطح جهان انعکاس یابد و موجب کشته شدن شیعیان شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی افزود: قمه زنی و لعن علنی گل به خودی است و برخی فکر می‌کنند با این کارها خیلی ولایی‌ هستند، در حالی که اگر انسان، دشمن‌شناس باشد چنین اعمالی انجام نمی‌دهد.

این خبر تکمیل می‌شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها