امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6030
تاریخ انتشار: 2:30 ب.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share

همایش نویسندگان ماهنامه مبلغان وابسته به معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه، در قم برگزار شد.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل  ازخبرگزاری «حوزه»، همایش نویسندگان ماهنامه مبلغان وابسته به معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه، با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه و با حضور اعضای تحریریه این ماهنامه، درمرکز آموزش های تخصصی حوزه علمیه قم برگزار شد.

مدیر حوزه های علمیه عرصه تبلیغ، عرصه حراست و هدایت‌گری دینی دانسته و گفت: اگر تمام مبلغان این گونه فکر کنند رسالت روحانیت به انجام می‌رسد.

وی با بیان این‌که مجله مبلغان الگوهای تبلیغی خوبی را معرفی می‌کند، گفت: بنده از این بخش مجله استفاده خوبی می‌کنم و جا دارد که با شخصیت‌های با تجربه دینی بیشتر گفتگو صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی نیز در این همایش با اراده گزارشی از فرایند انتشار مبلغان، گفت: این مجله بعد از انتشار ۱۸۰ شماره در فضای حوزه، هیچ‌گونه اعتراض علمی و سیاسی نداشته و این مسئله نکته مثبتی برای مجله به شمار می‌رود که نشان دهنده جایگاه معتبر آن است.

معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه با بیان این‌که مجله مبلغان جذابیت خوبی در بین مبلغان داشته است، خاطرنشان کرد: سه سال است که این مجله به خودکفایی مالی رسیده است.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها