امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6017
تاریخ انتشار: 1:30 ب.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share
عضو کمیسیون قضایی مجلس

یک نماینده مجلس گفت: فضای مجازی بهترین فرصت برای صدور انقلاب است و دل داد گان اسلام این فضارا فتح کنند.

گزارش پایگاه خبری مباحث  ، محمدعلی اسفنانی در گفت و گو با خبر گزاری «حوزه» با اظهار اینکه امروزه فضای مجازی به یک اقیانوس تبدیل شده است گفت: اگر کسی بدون توانایی و امکانات لازم وارد این اقیانوس شود، حاصلی جز غرق شدن نخواهد داشت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان شد: اگر بخواهیم در این امواج پر تلاطم حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید خود را به علوم مورد نیاز مجهز کنیم.

وی گفت: فعالان عرصه فضای مجازی در این عرصه باید هوشمندانه عمل نمایند و اهداف انقلاب و اسلام را فدای اختلاف سلیقه داخلی نکنند ،زیرا هر کس مجوزی از نظام جمهوری اسلامی برای فعالیت های رسانه ای دریافت کرده، تا زمانی که خلاف این امر ثابت نشده باشد به عنوان رسانه حامی انقلابی شناخته می شود، طبعا موضع گیری های آن نیز به حساب نظام خواهد بود.

محمدعلی اسفنانی با اشاره به اینکه همه رسانه هایی که زیر نظر وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند باید خطوط قرمز اسلام و انقلاب را رعایت کنند گفت: اگر رسانه ها با هدف صدور مکارم انقلاب وارد عرصه شوند، بی شک تحول شگرفی در عرصه ملی و بین المللی خواهیم داشت و با این انسجام رسانه ای دشمن طمع نخواهد کرد .

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اذعان به توان مراجع و روحانیت در صدور فرهنگ اسلام به دنیا گفت: نهاد روحانیت پرچم دار تفکر حفظ اسلام است ویکی از مهمترین کارها استفاده ازهمه توان برای ارائه احکام اسلامی در فضای مجازی است تا مانع اسلام هراسی و شیعه هراسی در دنیا شویم.

وی افزود: به علت ذهن بیدار بشری برای یافتن واقعیت، باید آنچه با عنوان انقلاب اسلامی برای نشر در فضای مجازی و رسانه ها تهیه و تولید می شود به درستی تهیه ودر فضای مجازی قرارگیرد.

محمدعلی اسفنانی در پایان با تاکید بر اینکه دیگر نمی توان نظرات شخصی را به مردم تحمیل کرد گفت: امروزه مردم به دنبال زیبایی و آرامش معنوی هستند و هرآنچه از رسانه های جهان  و ما ارائه می شود را می بینند و مورد قضاوت قرار میدهند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها