امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 6009
تاریخ انتشار: 11:45 ق.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share
تا 25 شهریورماه؛

دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم اعلام کرد که طلاب و فضلای حوزه علمیه قم تا ۲۵ شهریورماه فرصت دارند برای نام نویسی در دوره‌های آزاد زبان‌های خارجی این دانشگاه نام نویسی کنند.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل از  خبرگزاری رسا ، دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم اعلام کرد که طلاب و فضلای حوزه علمیه قم تا ۲۵ شهریورماه فرصت دارند برای نام نویسی در دوره‌های آزاد زبان‌های خارجی این دانشگاه نام نویسی کنند.

 

براساس این گزارش، دانشگاه باقرالعلوم(ع) از میان طلاب برادر واجد شرایط برای ترم پاییز۹۳ در رشته های زبان عربی، انگلیسی، آلمانی و فرانسه زبان آموز می پذیرد و از خواهرانی که همسرشان طلبه می‌باشد در دوره های زبان انگلیسی و فرانسه ثبت نام به عمل می آورد.
این گزارش حاکی است، ‌داوطلبان می‌توانند برای نام نویسی در این دوره های آموزشی تا ۲۵ شهریورماه با در دست‌داشتن یک برگ تصویر شناسنامه، گواهی حوزوی و یک قطعه عکس به نشانی قم، پردیسان دانشگاه باقرالعلوم مراجعه کنند.

 

پذیرش زبان آموز در دوره­های زبان انگلیسی، عربی از طریق آزمون ورودی و زبان فرانسه، آلمانی بدون آزمون و با مصاحبه انجام می گیرد که پذیرش زبان آموز آلمانی مختص به برادران است.

 

آزمون ورودی زبان انگلیسی و عربی به صورت تستی از کتاب های دوره چهار ساله دبیرستان گرفته می شود و پاسخ نادرست به سوالات، نمره منفی نخواهد داشت.

 

در این گزارش آمده است: دوره های زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی در طول شش ترم و به صورت سه ماه برگزار می شود، دوره زبان عربی در سه ترم و چهار ماهه خواهد بود و در تابستان هم کلاس ها برگزار نخواهد شد.

 

آزمون ورودی این دوره ها، پایان شهریور ماه از منابعی چون کتاب‌های عربی و انگلیسی دوره دبیرستان برای متقاضیان فراگیری زبان‌های عربی و انگلیسی و نیز مصاحبه حضوری ویژه داوطلبان زبان فرانسه در محل دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار می‌شود.

 

علاقه مندان جهت نام نویسی و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۳۲۱۳۶۵۳۳ و ۳۲۱۳۶۵۳۷ ویژه برادران و خواهران با ۳۲۱۳۶۵۰۸ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.

/ پایان خبر /
نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها