امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5986
تاریخ انتشار: 12:30 ب.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان لرستان گفت: جلسات حفظ قران کریم در حوزه ی علوم اسلامی دانشگاهیان لرستان با استقبال خوبی از طرف علاقه مندان قرآن و معارف دینی در حال برگزاری است.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل  ازخبرگزاری «حوزه» ،حجت‌الاسلام فاطمی،با اشاره به اینکه هم اکنون این مرکز بیش از ۲۰۰ نفر عضو دارد، گفت :در این مرکز دانشگاهیان عضو علاوه بر تحصیل در رشته های دانشگاهی خود می توانند دروس حوزوی را نیز مطالعه کنند و در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایند.

وی با اشاره به اینکه جلسات حفظ قران کریم در حوزه ی علوم اسلامی، دانشگاهیان لرستان ویژه ی  علاقه مندان دایر است  افزود: بسیاری از این اعضا با شرکت در کلاسهای این مرکزبه حفظ قرآن مشغولند تا زمینه ای شود برای عمل به آموزه های قرآنی و ترویج معارف بلند آن در جامعه اسلامی، که امیدواریم این حرکت در آینده با شتاب بیشتری ادامه یابد.

*همکاری مدیریت حوزه استان

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان لرستان گفت: در طول سال این مرکز با همکاری مراکزی چون حوزه ی علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی اقدام به برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی مهدویت ،ولایت مداری ،حلقه های معاد ،معرفت باوری وکرسی های آزاد اندیشی در خصوص ماهواره و رسانه های مجازی نموده است.

حجت‌الاسلام فاطمی با اشاره به اینکه در این مرکز فعالیتهای پژوهشی از قبیل نوشتن مقالات علمی در موضوعات دینی فرهنگی و اجتماعی نیز انجام می شود ادامه داد:سال گذشته نیز مقاله خانم رقیه قربانی از اعضای این مرکز  با عنوان “سبک زندگی اسلامی” در کشور مقام دوم را به خود اختصاص داد و امید می رود با افزایش اعتبارات برای فعالیتهای آن شاهد موفقیت روز افزون جامعه دانشگاهی این مرکز باشیم .

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها