امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5962
تاریخ انتشار: 9:30 ق.ظ - پنج‌شنبه 2014/09/11
چاپ این نوشته
Share
حوزه علمیه قم

مراکز حوزوی استان‌های مختلف با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون، یکی از ستون‌های برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در ۳۱ استان کشور هستند.

گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل از  خبرگزاری رسا ، حوزه علمیه قم هم به جمع میزبانان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پیوست. به گفته حجت‌الاسلام و المسلمین رفیعی (مسئول روابط عمومی بسیج طلاب و روحانیون استان قم) قرار است مدرسه فیضیه حوزه علمیه قم میزبان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت باشد.
مراکز حوزوی استان‌های مختلف با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون، یکی از ستون‌های برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در ۳۱ استان کشور هستند.
تا هفته گذشته بیش از ۴۸۰ مرکز حوزوی به جمع میزبانان این رویداد فرهنگی و سینمایی پیوسته بودند که آمار جدیدتر پس از جمع بندی گزارش های دور اول ناظرین جشنواره اعلام خواهد شد.
 با افزایش روزافزون تعداد میزبانان جشنواره مقاومت در کشور، این رویداد در دوره سیزدهم خود، به گسترده‌ترین جشنواره فرهنگی – سینمایی پس از انقلاب اسلامی بدل شده است.
خاطر نشان می شود سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران، نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها