امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5937
تاریخ انتشار: 6:40 ب.ظ - چهارشنبه 2014/09/10
چاپ این نوشته
Share
معرفی نرم افزار

نرم افزار نشریه تربیتی- اخلاقی “خُلُق” که با همکاری موسسه فرهنگی دارالهدی و شرکت نوررایانه سپهر وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید شد، در بردارنده متن کامل ۳۶ شماره از این نشریه است.

گزارش پایگاه خبری مباحث  ، کارشناس شرکت نوررایانه سپهر در گفت وگو با خبرگزاری «حوزه»، با اعلام این خبر گفت: این نرم افزار متن ۳۶ شماره از مجله تربیتی ـ اخلاقی «خُلُق» می باشد که در خصوص مباحث گوناگون اخلاقی اطلاعات ارزشمندی را به مخاطبین خود ارائه می دهد.

محمد ابراهیم کَنی افزود: “جستجو در ۳۳۰۰ عنوان باب و سرفصل مجلات از طریق فهرست گزینشی”، “متن قرآن کریم به همراه ترجمه و امکان جستجو در آیات”، “ارتباط واژگان متون برنامه با چند دوره لغت‌نامه، با امکان دسترسی به ریشه و مشتق کلمات” از امکانات این نرم افزار می باشد.

وی به قابلیت های پژوهشی نرم افزار خلق اشاره کرد و ادامه داد: یادداشت‌برداری، ذخیره‌سازی، ویرایش و چاپ بخشی از متن دلخواه، امکان انتخاب فهرست درختی و گزینشی به همراه قابلیت تطبیق دوسویه متن و فهرست همچنین ارتباط متن و فهرست مجلات با بخش‌های دیگر برنامه، نظیر؛ نمایش، جستجو و قرآن از جمله این قابلیت های پژوهشی می باشد.

کنی خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند برای تهیه این محصول علاوه بر دفتر نشریه خلق در شهر قم، به شرکت نوررایانه سپهر وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی واقع در تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید مطهری، خیابان ۲۲، کوچه شهرام شمالی، پلاک ۴ مراجعه کنند.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها