امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5902
تاریخ انتشار: 11:30 ق.ظ - چهارشنبه 2014/09/10
چاپ این نوشته
Share

دبیر ستاد اقامه نماز استان لرستان از اعزام مبلغان دینی برای اجرای طرح فلاح (اقامه فرهنگ نماز )به مناطق خاص و محروم استان لرستان خبرداد.

گزارش پایگاه خبری مباحث  ، حجت الاسلام عابدین درویش پور در گفتگو با خبرنگار «حوزه» در خرم آباد با اشاره به اینکه این طرح عموما از اول مهرماه اغاز می شود،گفت :در این طرح مبلغان دینی با حضور در مناطق خاص و  محروم استان لرستان با تبلیغ این فریضه واجب در بین مردم فعالیت خود را انجام می دهند.

وی در ادامه همچنین با اشاره به اینکه امسال نیز دوره ی آموزشی مروجان فرهنگ نماز در مدارس استان لرستان برگزار می شود تصریح کرد :در این طرح نیز با برگزاری کارگاههای اموزشی در مدارس فرهنگ نماز اول وقت، اهمیت این فریضه در بین دانش اموزان آموزش داده می شود

دبیر ستاد اقامه نماز استان لرستان ادامه داد:امسال نیز کارگاه و دوره های امزشی وبلاگ نویسی ویژه طلاب مدارس علمیه استان برگزار می شود و در این راستا نیز سال گذشته برای بیش از ۲۰۰ بانوی طلبه در مدارس علمیه فاطمیه و معصومیه خرم آباد کارگاه وبلاگ نویسی برگزار شد .

حجت الاسلام درویش پور در پایان همچنین با اشاره به دورهی تربیت مدرس نماز گفت :امسال نیز با همکاری مرکز قم ۳۰نفر روحانی سطح ۲ در استان لرستان برای اشاعه فرهنگ نماز به صورت اموزش از راه دور انتخاب می شوند تا در زمینه کمبود مدرس نماز در استان مشکلی نداشته باشیم

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها