امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5124
تاریخ انتشار: 11:00 ق.ظ - پنج‌شنبه 2014/08/28
چاپ این نوشته
Share
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان گفت: اگر انسان را از این آموزه ها دور کنیم به یک حیوان تبدیل می شود که فقط به خود و خانواده خود توجه می کند و به دیگر حیوانات توجهی ندارد.

گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ، رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان گفت: اگر انسان را از این آموزه ها دور کنیم به یک حیوان تبدیل می شود که فقط به خود و خانواده خود توجه می کند و به دیگر حیوانات توجهی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی در گفت و گو پیرامون روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی و جنایات بی رحمانه جهان‌خواران و سلطه گران به اسم حقوق بشر اظهار داشت: باید به یکدیگر در هر زمینه‌ای کمک کنیم، زیرا ما انسان‌ها همانند زنجیری متصل هستیم و کار هرکدام به دیگری وابسته است.
وی با اشاره به دستور خداوند، مبنی براینکه اگر می خواهید در دنیا و آخرت جاودانه بمانید، باید به آموزه های دینی که از سوی خداوند برای شما فرستاده شده است عمل کنید گفت: اگر انسان را از این آموزه ها دور کنیم به یک حیوان تبدیل می شود که فقط به خود و خانواده خود توجه می کند و به دیگر حیوانات توجهی ندارد.
رییس دفترتبلیغات اسلامی شعبه اصفهان بیان کرد: مسلمانان باید یاری رسان  یکدیگر باشند، اگر مسلمانی به برادر دینی خود بی اعتنا باشد مسلمان نخواهد بود، زیرا کمک به یکدیگر از مهم ترین مسائل دین اسلام می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی افزود: آنچه در اسلام مورد توجه قرار گرفته این است که در وجود انسان کرامتی  قرار داده شده که نمی تواند از مسلمان دیگرکه مورد ظلم قرار گرفته بی تفاوت باشد.
وی بیان کرد:  متاسفانه کشور های بزرگ جهان، جنایات بی رحمانه ی اسرائیل را به گونه ای ساده جلوه داده اند و از این جنایات به صورت پنهان دفاع می کنند، اگر اسرائیل تعریف مناسبی از حقوق بشر می دانست مردم کشور خودش در این بد بختی ها دست و پا نمی زدنند.
حجت الاسلام والمسلمین ارزانی تصریح کرد: امریکا و اسرائیل از حقوق بشر صحبت می کنند اما در برابر همه ی مردم جهان عکس این قرار داد جهانی را عمل می کند، حقیقت این است که جنایات غزه و فلسطین ، فریب کاری شعار دفاع از حقوق بشر کشورهای غربی را مشخص کرد، غربی ها، جنایت می کنند، اسمش را حقوق بشر می گذارند! باید خجالت بکشند اسم حقوق بشر را برزبان بیاورند.
وی در پایان خاطر نشان شد:مهم ترین مسئله ای که به آن توجه نمی شود ساکت ماندن کشورهای اسلامی در برابر جنایات آشکار این رژیم صهیونیستی می باشد.
/پایان خبر /
نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها