امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 5012
تاریخ انتشار: 1:30 ب.ظ - چهارشنبه 2014/08/6
چاپ این نوشته
Share
دبیر کل ستاد احیاء‌ امر به معروف و نهی از منکر‌

دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با ارسال نامه‌ای به محمدباقر قالیباف شهردار تهران از اقدام این سازمان در جهت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث،سیداحمد زرگر، دبیرکل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر با ارسال نامه ای به دکتر محمدباقر قالیباف شهردار تهران از اقدام این سازمان در جهت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر کرد.

متن کامل این نامه به این شرح است :
محضر مبارک برادر ارجمند جناب آقای محمد باقر قالیباف
شهردار محترم تهران
سلام علیکم
احتراماً، پاسداشت و ترویج ارزش‌های اسلامی و آموزه‌های دینی و معارف قرآنی که با نور هدایت پیامبر ختمی مرتبت و ائمه معصومین صلوات‌ا… علیه و علیهم اجمعین تجلی یافته و راه رستگاری را برای پویندگان صراط مستقیم نمایان می‌سازد، وظیفه خطیر مسؤولان وظیفه‌شناس و مدیران خدوم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادای دین به ایثارگران و شهدای همیشه جاوید این مرز و بوم و مردم همیشه سرافراز و پرافتخار ایران اسلامی است.
اقدام اخیر شهرداری محترم تهران در جهت احیاء عفاف و حفظ کرامت و منزلت زنان شاغل در آن سازمان گامی برای گسترش ارزش‌های اسلامی و انسانی است و لازم می‌دانم مراتب قدردانی و تشکر خود را از این تصمیم بخردانه اعلام نموده و تداوم و پایداری در راه خشنودی و رضای حق تعالی را برای شما خواستارم.
توفیق روزافزون جنابعالی را در راه خدمت به اسلام و اعتلای آن از خداوند منان مسئلت دارم.

 

 

دبیر کل ستاد احیاء‌ امر به معروف و نهی از منکر‌

سید احمد زرگر

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها