امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 391
تاریخ انتشار: 11:57 ق.ظ - شنبه 2013/11/30
چاپ این نوشته
Share

حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر ضرورت هوشیاری تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران در ادامه مذاکرات با طرف های غربی و قدرت های جهانی تصریح کرد که هیچ گاه از حقوق مسلم خود کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش مباحث

حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید عصر امروز در دیدار دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان،‌ از تلاش های هیأت دیپلماسی جمهوری اسلامی در مذاکرات هسته ای قدردانی کرد.

وی با تاکید بر این که ما آمریکایی ها و غرب قابل اعتماد نیستند،‌ خاطرنشان کرد: مثلث نفاق، کفر و صهیونیسم همواره در مقابل ما بوده اند.

حضرت آیت الله نوری همدانی دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: غنی سازی باید همواره در کشور وجود داشته باشد و ما هیچ گاه از حقوق مسلم خود کوتاه نخواهیم آمد.

حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان خاطرنشان کرد: در نتیجه مذاکرات هسته ای اقداماتی انجام شده است و ما به شما خسته نباشید می گوییم.

این مرجع تقلید یادآورشد: البته تیم مذاکره کننده ایران باید در ادامه این روند و مسیر نیز هوشیار و آگاه باشد و گام های بعدی را نیز مستحکم بردارد و اجازه تضییع حقوق ملت ایران را ندهد.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار ظریف وزیر خارجه کشورمان نیز گزارشی از روند توافق هسته ای ایران با گروه۱+۵ ارائه کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها