امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 357
تاریخ انتشار: 9:53 ق.ظ - چهارشنبه 2013/11/27
چاپ این نوشته
Share

حضرت آیت الله نوری همدانی شکل گیری و اقتدار نظام قدرتمند اسلامی را حاصل تلاش بسیجیان دانست و گفت: در هر کاری که با روحیه و تفکر بسیجی وارد شدیم پیشرفت کردیم.

به گزارش مباحث به نقل از رسا، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید صبح امروز در همایش بزرگ بسیجیان استان قم با تأکید بر جایگاه و عظمت بسیج در نظام اسلامی، اظهار داشت: در هر کاری که با روحیه، تفکر و فرهنگ بسیجی وارد شدیم پیشرفت کرده ایم.

وی به حضور فعال و مؤثر بسیجیان در همه عرصه‌های کشور اشاره کرد و گفت: رشادت‌های بسیج منحصر در جنگ تحمیلی نیست؛ برپایی این نظام قدرتمند حاصل تلاش بسیجیان است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم افزود: تیم مذاکره کننده در ژنو نیز توانست با بهره گیری از این فرهنگ غنی توفقیاتی را بدست آورد.

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به تاریخ انبیای الهی و ائمه اطهار(ع) ماهیت و تفکر بسیج را متاثر از سیره آن بزرگواران دانست و ابراز داشت: همه انبیا و ائمه اطهار(ع) توانستند با بسیج مردم و کمک این گروه‌های مردمی بسیاری از اهداف خود را محقق کنند.

وی ادامه داد: حضرت امام(ره) نیز در راستای حرکت انبیاء و ائمه(ع) توانست با کمک بسیجیان رژیم طاغوت را از بین ببرد، در ۸ سال جنگ تحمیلی مقاومت پیروزمندانه داشته و در برابر همه مستکبران بایستد.

این مرجع تقلید در تشریح پیام انقلاب برای همه کسانی که تفکر بسیجی دارند، بیان داشت: از جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) به کل جهان اعلام می کنیم که انقلاب ما می خواهد همه بسیجیان و هم‌فکرانشان در جهان بیدار شوند تا مستکبران دنیا را نابود کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها