امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30726
تاریخ انتشار: 8:15 ب.ظ - چهارشنبه 2022/07/13
چاپ این نوشته
Share
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان:

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان مهمترین مأموریت جهادی در زمان حال را کار فرهنگی اعلام کرد.

به گزارش مباحث، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا بهرامی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، در جمع دبیران کانون های دانش آموختگان استان اصفهان، گفت: مدیریت حوزه خواهران استان آمادگی دارد تا با حمایت همه جانبه در جهت پیشبرد اهداف کانون های دانش آموختگان قدم بردارد.

وی هدف از راه اندازی کانون های دانش آموختگان را ساماندهی دانش آموختگان و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران به منظور انجام فعالیت های منسجم فرهنگی و جهادی در سطح شهر عنوان کرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان مهمترین مأموریت جهادی در زمان حال را کار فرهنگی بیان کرد و گفت: دبیران کانون های دانش آموختگان از نیروهای جهادی برای کار الهی و دینی خود بهره گیرند و با ارتباط گیری با سایر نهاد های فرهنگی یک شبکه و تشکیلات قوی فرهنگی در سطح شهر ایجاد کنند تا به عنوان پایگاه فرهنگی و دینی فعال در سطح شهر شناخته شوند.

وی به تعامل و همکاری مستمر مدیران مدارس علمیه و دبیران کانون های دانش آموختگان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه کانون های دانش آموختگان سازمان مستقلی است، ولی دبیران کانون های دانش آموختگان نهایت همکاری و تعامل را با مدارس علمیه و مدیران حوزه های علمیه داشته باشند.

در ادامه این نشست، دبیران کانون های دانش آموختگان شهرهای اصفهان، نجف آباد، فریدن و خمینی شهر نظرات خود را با سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی استان اصفهان بیان کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها