امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30708
تاریخ انتشار: 4:39 ب.ظ - چهارشنبه 2022/07/6
چاپ این نوشته
Share
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه باید نسبت به تحولات انقلاب اسلامی آگاه باشیم،  افزود: هیئات مذهبی در راستای تبیین خوبی‌ها و آنچه پس از انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است، تلاش کنند.

به گزارش مباحث، حجت الاسلام والمسلمین مهدی فوقی بعد از ظهر دیروز در نشست مشترک کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی استان که در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد، بر ضرورت برقراری توازن و تعادل در مناسبتهای مذهبی تاکید کرد و افزود: در حالی که به حضور سنتی هیئات مذهبی و نقش موثر آنان افتخار می کنیم ولی باید یکی از مسائل جدی مورد بحث ما توجه به جوانان در هیئات مذهبی باشد.

وی با بیان اینکه در واقع شورای هیئات مذهبی، مردم هستند، اظهار کرد: شورای هیئات مذهبی یک شورای محبتی باید باشد و در راستای همدلی، وحدت آفرینی و امیدآفرینی بیشتر تلاش کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان با ارتباط مستمر و تعامل و هم افزایی با ائمه جمعه، ادارات و نهادها، شخصیت های حقیقی و حقوقی موثر می تواند در زمینه وحدت آفرینی موفق باشد ولی به این نکته توجه داشته باشیم که جدای از توجه به مسائل سیاسی انقلاب، جریانات سیاسی در سازمان تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی جایی ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین فوقی ضمن بیان لزوم نقد برنامه‌ها و اشتراک دیدگاه‌ها برای اصلاح و بهبود امور ، خاطر نشان کرد: باید برای وصل کردن جوانان به انقلاب از همه ظرفیت های مادی و معنوی نهادهای دولتی و مردمی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید نسبت به تحولات انقلاب اسلامی آگاه باشیم،  افزود: هیئات مذهبی در راستای تبیین خوبی‌ها و آنچه پس از انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است، بیش از همیشه تلاش کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در بخش پایانی سخنان با اشاره به برنامه های هیئات مذهبی در ایام غدیر و محرم، تاکید کرد: شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و ادارات تبلیغات اسلامی با هم افزایی و تعامل کاروان های شادی غدیر را با استفاده از برنامه های جذاب و نشاط آور برای جوانان و نوجوانان، برنامه ریزی و اجرا کنند.

وی گفت: به دنبال آن هستیم تا ضمن تدوین و ابلاغ شاخصه های مبنایی برای معرفی هیئات مذهبی و مداحان تراز حسینی، بعد از ماه محرم و صفر از هیئات و مداحان شاخص به نحو شایسته تقدیر شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها