امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30689
تاریخ انتشار: 3:32 ب.ظ - دوشنبه 2022/06/27
چاپ این نوشته
Share
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:

امام جمعه اصفهان در گردهمایی ائمه جمعه گفت: پس از دو سال از شیوع کرونا، با محوریت ائمه جمعه در شهرستان ها بار دیگر محوریت اقدامات فرهنگی به مساجد بازگشت.

به گزارش مباحث، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، روز گذشته در دیدار با ائمه جمعه استان اصفهان، اظهار کرد: در کلام امیرمؤمنان(ع) هست، هر کسی بخواهد سرپرست قومی را بر عهده بگیرد، نیاز است ابتدا در مسیر الهی قدم برداشته و سپس برای هدایت مردم قدم بردارد.

وی افزود: افتخار آن است که ائمه جمعه و جماعات در مسیر ائمه اطهار(ع) بوده و روحیه خدمتگزاری و تواضع در برابر مردم در تمامی ابعاد زندگی آنان وجود دارد.

آیت الله طباطبایی نژاد ادامه داد: ائمه جمعه و جماعات طوری عمل می کنند که همواره مورد تأکید دین مبین اسلام بوده و قطعا عمل به سیره نبوی در زندگی، سعادت دنیا و آخرت را به دنبال خواهد داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه، بیان کرد: شهادت شهید مظلوم آیت الله بهشتی شوک عجیبی به جامعه ایران اسلامی و مردم وارد ساخت که اگر نبود نفس قدسی و کلام نورانی امام (ره) در بسیاری از مردم یاس و ناامیدی اتفاق می افتاد، براین اساس حضرت امام با تعبیر خاصی که از شهید مظلوم بهشتی داشتند، قلوب غم بار مردم را آرام کردند.

نماینده ولی فقیه دراستان اصفهان گفت: به توفیق الهی ائمه جمعه و جماعات باتشکیل ستادهای احیای امربه معروف ونهی از منکر با محوریت ائمه جمعه در شهرستان ها بار دیگر محوریت اقدامات فرهنگی پس از دو سال شیوع کرونا را به مساجد بازگردانند.

در ابتدای این جلسه، ائمه جمعه گزارشی از مهمترین اقدامات خود به حضور نماینده ولی فقیه در استان و همچنین استانداراصفهان ارائه کردند.

مساجد محور برنامه های فرهنگی باشند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها