امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30680
تاریخ انتشار: 3:03 ب.ظ - دوشنبه 2022/06/27
چاپ این نوشته
Share
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان تاکید کرد:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان بر ضرورت تشکیل شورای هماهنگی پیشگام در عرصه مداحی تاکید کرد و گفت: به دنبال حرکت‌های هماهنگ برای جریان‌سازی فعالیت‌های مرتبط با حوزه مداحان هستیم.

به گزارش مباحث حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی فوقی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان پیش از ظهر امروز در نشست روسای کانون مداحان و مجمع شهرستان‌ها گفت: شاید بتوان گفت یکی از مجموعه‌هایی که امروز توانسته پابه‌پای روحانیت در عرصه نشر معارف اهل بیت(ع) پیش برود، مداحان هستند؛ مداحانی همچون حاج مهدی منصوری که در عرصه بین الملل شناخته شده‌اند.
وی با تاکید بر ضرورت تشکیل شورای هماهنگی پیشگام در عرصه مداحی استان افزود: به این نشست و شما نوکران امام زمان(عج) امیدوارم و ما به دنبال حرکت‌های هماهنگ برای جریان‌سازی فعالیت‌های مرتبط با حوزه مداحان هستیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین فوقی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی حلقه‌ی اتصال بین مداحان با حاکمیت است و حضور مداحان و استفاده بیشتر از ظرفیت عظیم آنان در سایر فضاهای موجود تبلیغی همچون صداوسیما را با جدیت پیگیری می‌کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه در دوره جدید فعالیت سازمان، دغدغه های مداحان را تا آنجا که بتوانیم پیگیری خواهیم کرد، افزود: روند جلسات کانون مداحان باید اصلاح و اثرگذاری آن بیش از گذشته باشد؛ همه ما در عرصه تبلیغات اسلامی، در خط مقدم دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب هستیم و در این خصوص جریانات سیاسی جایی ندارند.
اقدامات عملیاتی برای کارآمدتر کردن کانون مداحان و توجه به کادرسازی از دیگر توصیه‌های مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بود.
در ادامه این نشست رئیس و سایر اعضای کانون مداحان استان نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود برای ایام غدیر و محرم را بیان کردند.
نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها