امروز: دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
کد خبر: 30664
تاریخ انتشار: 9:07 ب.ظ - جمعه 2022/04/15
چاپ این نوشته
Share

دختران روزه‌دار اصفهانی، با برگزاری جشن بزرگ نسل فیروزه‌ای در میدان نقش‌جهان اصفهان، سرود “سلام فرمانده” را با هم همخوانی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مباحث، شامگاه جمعه و همزمان با ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع)، جشن بزرگ نسل فیروزه‌ای، به همت سازمان بسیج دانش‌ﺁموزی استان اصفهان، ویژه دختران روزه‌ اولی استان برگزار و برنامه‌های مختلفی از جمله همخوانی سرود “سلام فرمانده” اجرا شد.

در این برنامه که با حضور صدها نفر از دختران روزه‌ اولی اصفهان، در میدان نقش جهان اصفهان برگزار شد، گروه‌های سرود از مدارس مختلف استان به اجرای سرود و تواشیح پرداختند. برپایی غرفه‌های مختلفی از جمله غرفه عکس یادگاری، غرفه فروش محصولات فرهنگی و حجاب و غرفه کلّه‌گنجیشکی ویژه کودکانی که هنوز به سن روزه‌داری نرسیده‌اند، از جمله برنامه‌های جانبی جشن بزرگ نسل فیروزه‌ای بود.

استندﺁپ‌ کمدی، جنگ شادی، تبرک پرچم گنبد امام رضا(ع) و قرعه‌کشی و تقدیر از دختران روزه‌ اولی اصفهان از دیگر برنامه‌های جشن بزرگ نسل فیروزه‌ای در میدان نقش جهان اصفهان بود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌ﺁموزی استان اصفهان در حاشیه این جشن  پیرامون جشن بزرگ نسل فیروزه‌ای اظهار کرد: این مراسم با هدف نشان دادن جلوه معنوی نسل فیروزه‌ای که امسال برای نخستین بار روزه می‌گیرند برگزار شد و در این برنامه گروه‌های مختلف سرود و تواشیح از مدارس مختلف استان به اجرای برنامه پرداختند.

   

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها