امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30496
تاریخ انتشار: 8:18 ق.ظ - سه‌شنبه 2021/10/19
چاپ این نوشته
Share

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری هفتمین جشنواره ورزشی ویژه طلاب برادر حوزه علمیه اصفهان خبر داد.

حجت الاسلام مجتبی امیریان در جمع رسانه ها اظهار کرد: هفتمین جشنواره ورزشی حوزه علمیه اصفهان جشنواره با هدف ایجاد شور و نشاط در بین طلاب بصورت محدود و درچند رشته خاص برگزار می گردد.

وی در مورد رشته های ورزشی هفتمین جشنواره ورزشی، افزود: رشته های تنیس روی میز، دارت، تیراندازی و دوی سرعت در این دوره برگزار می گردد و علت انتخاب این رشته ها این بوده که رشته های فوق بصورت انفرادی است و در وضعیت شیوع بیماری کرونا مناسب تر است.

حجت الاسلام امیریان در مورد روند برگزاری مسابقات، ادامه داد: ما برای ایجاد شور و نشاط در مدارس علمیه سراسر استان و همچنین برای جلوگیری از تجمعات زیاد، مسابقات را در چند مرحله برگزار می نماییم.

وی بین کرد: مسابقات سال جاری تا۲۰آبان در مدارس علمیه برگزار می گردد و منتخبین مدارس در مرحله دوم بصورت منطقه ای و براساس قرعه کشی مسابقه می دهند و منتخبین مناطق، مسابقات نهایی خود را در مجتمع آموزش های کاربردی حوزه علمیه اصفهان در بهمن ماه برگزار خواهند کرد.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان در مورد تعداد تیم ها و مناطق، افزود: مسابقات مقدماتی در مرحله اول در بیش از۴۰ مدرسه علمیه برگزار می شود و در مرحله دوم، منتخبین در۱۲گروه که در مناطق مختلف اصفهان پیش بینی شده است به مسابقه با هم می پردازند.

وی در پایان اظهار کرد: البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که به دلیل محدودیت فقط رشته تیراندازی صرفاً در مجتمع آموزش های کاربردی حوزه برگزار می گردد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها