امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 30429
تاریخ انتشار: 8:48 ق.ظ - یکشنبه 2021/10/3
چاپ این نوشته
Share
رئیس رسانه ملی؛

پیمان جبلی گفت: ما برای بیان برخی مسائل باید پشتمان گرم باشد؛ چراکه گاهی پیگیری‌ها به نقاط حساسی می‌رسد و ممکن است موانعی برای پیگیری ایجاد شود که در این مواقع نیازمند حمایت بزرگان هستیم تا بتوانیم به نحو احسنت مشکلات را پیگیری کنیم.

به گزارش مباحث، پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، شامگاه شنبه، در دیدار با آیت‌الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، اظهارداشت: وظیفه و مسئولیت سنگینی بر عهده بنده گذاشته شده که امیدوارم بتوانم با دعای خیر عزیزان این مسئولیت سنگین را به‌درستی انجام دهم.

وی در ادامه به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه اشاره کرد و گفت: بعضی از مشکلات اقتصادی به مسئله تحریم و قیمت ارز برمی‌گردد ولی بسیاری از مشکلات اقتصادی ارتباط مستقیمی با تحریم و قیمت ارز نداشته و به خاطر بی‌تدبیری‌های مدیریتی است که اگر این بی‌تدبیری‌ها تا حصول نتیجه پیگیری شود حتماً آن مشکلات حل می‌شوند.

جبلی افزود: البته لازمه‌ این پیگیری‌ها این است که ما به‌عنوان صداوسیما پشتمان گرم باشد؛ چراکه گاهی پیگیری‌ها به نقاط حساسی می‌رسد و ممکن است موانعی برای پیگیری ایجاد شود که در این مواقع نیازمند حمایت بزرگان هستیم تا بتوانیم به نحو احسنت مشکلات را پیگیری کنیم.

رئیس سازمان صداوسیما در ادامه تصریح کرد: برنامه‌ ما در این دوره این خواهد بود که ما مسائلی که عمدتاً حاصل سوء مدیریت، عدم پیگیری و تعارض دستگاه‌های مختلف با یکدیگر است را به‌صورت جدی و هدفمند دنبال کنیم و آن‌قدر پیگیری‌ها را ادامه دهیم تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم و مسائل حل شود.

وی در ادامه گفت: متأسفانه مسائل بسیاری در صداوسیما مطرح‌شده‌اند که به نتیجه‌ی درستی نرسیده‌اند ولی برنامه‌ی ما این است که تا حصول نتیجه از آن مسائل آن‌ها را رها نکنیم حتی اگر یک یا دو ماه برای حصول نتیجه طول بکشد.

جبلی، در پایان از زحمات آیت‌الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان تقدیر کرده و از وی و دیگر بزرگان کشور تقاضای حمایت کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها