امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29965
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۴
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه خاتم الانبیاء:

حجت الاسلام روشندل عنوان سربازی امام زمان عج را مدالی پر افتخار قلمداد کرد و گفت:بیداری چشم سرباز در نیمه های شب میتواند یک جمعیت انبوهی را از خطرات مختلف از جمله نفوذ دشمن حفظ کند.

به گزارش مباحث، حجت الاسلام والمسلمین روشندل در جمع کارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی شهید اصفهانی به سخنرانی پرداخت.
وی با بیان سخن حضرت علی علیه السلام که فرمودند: ( فالجنود باذن الله حصون الرعیه ….) گفت: در این کلام نورانی از رده فرماندهان نظامی تا سرباز عادی با عنوان مقدس “سرباز” یاد شده است که این نشان از اهمیت سربازی است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه در ادامه با بیان اینکه کارکنان وظیفه، نقشی اساسی در پیروزی هشت سال دفاع مقدس ایفا کرده اند گفت: تقدیم سی هزار شهید سرباز گواه بر این مدعاست.

وی بیش از نیمی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را متشکل از جوانان عنوان کرد و گفت: این دریا دلان غیرتمند که از اقشار مختلف بودند یک وجب از خاک میهن اسلامی را در اختیار اجانب نگذاشته و قهرمانانه از تمامیت ارضی آبرو و حیثیت نظام اسلامی دفاع کردند.

حجت الاسلام و المسلمین روشندل در بخش دیگری از سخنرانی خود به اهمیت مسولیت پذیری کارکنان وظیفه در ماموریت های محوله به خصوص نگهبانی اشاره کرد و گفت: بیداری چشم سرباز در نیمه های شب میتواند یک جمعیت انبوهی را از خطرات مختلف از جمله نفوذ دشمن حفظ کند.

وی در پایان عنوان سربازی امام زمان عج را مدالی پر افتخار قلمداد کرد و گفت: امیوارم به حول و قوه الهی ظرفیت داشتن چنین افتخار عظیمی را داشته باشیم و با حرکت در جهت رضای پروردگار عالم قدران و شکر گذار این نعمت بی نظیر باشیم.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها