امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29871
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چاپ این نوشته
Share
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

سردار اشتری گفت: نقش هیئت‌های مذهبی و مساجد در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی بی‌بدیل است، شهدا دافع حرم، مدافع مرزها و حافظان امنیت تربیت‌شدگان این محافل هستند

به گزارش مباحث، سردار حسین اشتری شامگاه جمعه در پنجمین یادواره دویست و ده شهید حسینیه بنی فاطمه اظهار کرد: همواره هیئت‌های مذهبی و مساجد مأوای شهدا بوده‌اند.

وی بابیان اینکه چنانچه اتفاقات دهه‌های ۶۰ و ۵۰ را علیه نظام اسلامی و انقلاب را مرور کنیم، پی به نقش بی‌بدیل هیئت‌های مذهبی خواهیم برد، گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب ما هر چه داریم از هیئت‌های مذهبی و مساجد است.

سردار اشتری ابراز کرد: شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع مرزهای کشور و شهدای راه حفظ امنیت کشور اغلب تربیت‌شدگان این محافل بوده‌اند، راه شهدا مسیر پیروزی است.

وی عنوان کرد: همه مردم و خاصه مسئولین خادم شهدا هستند، قطع به یقین ارج و قرب خانواده شهدا از شهدا کمتر نیست و خدمت به آنها خدمت به شهدا است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز بالاترین نعمت در کشور، نعمت امنیت و رهبری است، اگر امنیت نباشد هیچ پیشرفت و پیروزی حاصل نمی‌شود.

وی افزود: امید را باید در دل مردم افزایش دهیم، این خواسته و مطالبه رهبری از همه مسئولین است، دشمن به دنبال آن است که ملت به خاک، شهدا و انقلاب خود افتخار نکنند.

سردار اشتری بیان کرد: اگر امروز رزمندگان و مدافعین ما در صدها کیلومتر آن‌طرف‌تر مرزها مبارزه نمی‌کردند، ما در شهرهای خود می‌جنگیدیم، هدف شوم دشمن این است که مانع از پیمودن شدن مسیر انقلاب اسلامی شود.

وی تاکید کرد: اگر امروز نظام اسلامی روی پای خود ایستاده است به برکت شهدا است، ما منکر وجود مشکلات در جامعه نیستیم ولی باید با تمام قوا از نعمت ولایت فقیه و نظام اسلامی دفاع کنیم.

در پایان مراسم از سوی هیئت حسینیه بنی فاطمه به پاس تلاش های نیروی انتظامی در مسیر تامین امنیت جامعه با اهدا هدایایی تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها