امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29682
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
چاپ این نوشته
Share

امام جمعه اصفهان، با صدور پیامی مردم مومن و همیشه در صحنه این استان را، به حضور گسترده در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش مباحث، آیت الله سید یوطف طباطبایی نژاد، با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا(س) و تبریک ایام دهه فجر، اظهار کرد: مردم توجه دارند که از نظر عقلی، شرعی و انقلابی لازم است در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یابند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام بزنند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ادامه داد: گمان می کنم به اینکه سفارش شود تا مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خوب داشته باشند، نیازی نیست زیرا مردم بصیرت خوبی پیدا کرده اند و می دانند که هر چه دشمن بر انقلاب و علیه کشور ما فشار بیشتری آورد، ایستادگی می کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه ایام دهه مبارک فجر به تعبیر امام امت (ره) ایام الله است، گفت: حتماً مردم می دانند در زمانی هستیم که هیچگاه دشمنان اسلام این چنین فشاری علیه اسلام و انقلاب وارد نکرده اند.
وی خاطرنشان کرد: مردم توجه دارند که از نظر عقلی، شرعی و انقلابی لازم است در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کنند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام بزنند و به آنان بفهمانند که ما همچنان از انقلابمان حمایت می کنیم و راهی که امام راحل و شهدا برای ما معین و ترسیم کرده اند را ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/ت.ت

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها