امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29628
تاریخ انتشار: ۵:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان :

این مسابقات با هدف فراهم آوردن زمینه هایی جهت انس بیش از پیش طلاب با مصحف انسان ساز قرآن کریم و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن در محیط حوزه و خانواده طلاب برگزار می شود.

به گزارش مباحث، حجت الاسلام سید حسین مومنی ظهر امروز پیش از مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات قرآن و عترت حوزه علمیه ویژه طلاب اظهار کرد: در این دوره از مسابقات بالغ بر ۶۰۰نفر از طلاب و به همراه خانواده ها و همسران خود شرکت کرده اند.

وی با بیان اینکه این شرکت پرشور و پررونق طلاب نشان از جایگاه با ارزش قرآن و تعالیم قرآنی در بین خانواده های آنان دارد، بیان کرد: در این دوره از مسابقت طلاب حوزه های علمیه اصفهان در رشته قرائت، حفظ و ترتیل شرکت کرده اند و همچنین برای نخستین بار رشته حفظ نهج البلاغه نیز قرارداده شد.

حجت الاسلام مومنی با تاکید براینکه همه شرکت کنندکان به صورت یکجا از صبح تا ظهر امروز در مرکز آموز شهای کاربردی حوزه علمیه اصفهان به رقابت با یکدیگر پرداختند و پس از داور یهای داوران کشوری و استانی نفرات برتر عصر امروز تجلیل می شوند، گفت:تقویت مهارت های قرآنی طلاب جوان و خانواده های انان را وظیفه خود می دانیم و براساس تامیدات مدیر حوزه علمیه اصفهان آیت الله طباطبایی نژاد در این راستا تمام همت را خود را قرارداده ایم.

وی تاکید کرد: این مسابقات با هدف فراهم آوردن زمینه هایی جهت انس بیش از پیش طلاب با مصحف انسان ساز قرآن کریم و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن در محیط حوزه و خانواده طلاب برگزار می شود.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان ابراز داشت: از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات می توان به تقویت و توسعه فضای معنوی در حوزه های علمیه و شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآنی طلاب به مسئولین حوزه و جامعه قرآنی اشاره کرد.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها