امروز: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29626
تاریخ انتشار: ۵:۴۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
حضرت آیت الله العظمی مظاهری:

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: متن کار حوزه ها و هدف وغرض حوزه ها قرآن و تعالیم حیات بخش آن است و از اینرو همه برنامه ها و فعالیت های دیگر، برای نیل هرچه بهتربه این ساحت بزرگ ومبارک است.

به گزارش مباحث، آیت الله العظمی حسین مظاهری عصر امروز در پیامی به دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و عترت حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد:قرآن کریم منظومه جامع دین و رکن رکین شریعت مقدسه است و در کنار عترت طاهره (ع) تمامت و تمامیت آئین جاودانی اسلام را تامین و تضمین می سازد .

معظم له تصریح کرد: از این رو هر برنامه مفیدی که نظرا وعملا تعلیمات این کتاب آسمانی مقدس را در صحنه اجتماعی بگستراند، نه تنها مطلوب، بلکه لازم و ضروری است و از جمله مسابقات وجشنواره هایی که در مسیر گسترش نور قرآن کریم و در ساحتهای گوناگون برگزار گردد، از این جهت مورد توجه و اِمعان نظر بیشتر است.

رئیس حوزه علمیه اصفهان افزود: اما در حوزه های مقدسه علمیه این مسابقات یک برنامه مقدمی وحاشیه ای است، زیرا متن کار حوزه ها و هدف وغرض حوزه ها قرآن و تعالیم حیات بخش آن است و از اینرو همه برنامه ها و فعالیت های دیگر، برای نیل هرچه بهتربه این ساحت بزرگ ومبارک است.

وی بیان کرد: امید است دهمین دوره مسابقات قرآن وعترت طلاب و خانواده های آنان در حوزه علمیه اصفهان مقدمه مناسب و سود بخشی برای شما عزیزان دراین مسیر نورانی باشد و همواره در خدمت قرآن و خادم حقیقی قرآن بوده باشد.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها