امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29578
تاریخ انتشار: ۷:۱۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این نوشته
Share
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف:

حجت الاسلام طالب پور گفت: اگر مردم با روحانیون در یک جبهه نباشند و روحانیون فعالیت های سازنده خود را برای یاری مردم دریغ کنند، همه ما سیلی محکمی از دشمن خواهیم خورد.

حجت الاسلام محسن طالب پور در پیرامون نقش روحانیت و حوزه های علمیه در پیروزی انقلاب، گفت: انقلاب اسلامی همواره بر انسجام و یکپارچگی جامعه اسلامی و در رأس بودن حاکمیت دینی تاکید دارد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف بیان کرد: انقلاب اسلامی مدلی جامع و کامل برای حکومت است که ساختار امامت و ولایت در انقلاب اسلامی دیده می شود.

وی تصریح کرد: در قرن ها قبل علما و رهبران دینی همواره برای حاکمیت دینی و شکل دادن جامعه اسلامی به بهترین شکل در تلاش بوده اند که بحمدالله باتلاش های مردم انقلابی ایران و عنایت حضرت ولی عصر و هدایت و رهبری امام راحل به عنوان یک عالم برجسته برخاسته از حوزه های علمیه این امر در زمان معاصر محقق شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف افزود: در پیروزی انقلاب اسلامی  همه اقشار و در راس آنها روحانیون نقش داشته اند و نسبت به دیگر اقشار جامعه پیشتازی داشته اند.

حجت الاسلام طالب پور با تاکید بر پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این پیروزی، یک پیروزی مقطعی نبوده است و لذا نیاز به استمرار و تداوم داردکه در این میان طلاب و روحانیون مهم ترین نقش را ایفا کرده اند.

وی گفت: بیشترین شخصیت های شهید شده و کسانی که مورد تهاجم دشمن قرار گرفته اند از هر ١٠٠٠ نفر،۵٢ نفر از روحانیون بوده اند.

نماینده  ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف تصریح کرد: اولویت اول دشمن در برابر ما جنگ نرم است که در این راه سرمایه گذاری های بسیاری شده است ، لذا حفظ و نگهداری مردم و انقلاب از آسیب ها و انقلابی نگاه داشتن حوزه های علمیه همگی  بر عهده روحانیون است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف بیان کرد: اگر مردم با روحانیون در یک جبهه نباشند و روحانیون فعالیت های سازنده خود را برای یاری مردم دریغ کنند، همه ما سیلی محکمی از دشمن خواهیم خورد.

حجت الاسلام طالب پور عنوان کرد: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی تشکیل یک نظام دینی و حاکمیت دینی در این کشور است.

وی تصریح کرد: وظیفه طلاب در حوزه های علمیه این است که پایه های علمی خود را محکم کنند، از بصیرت و روشنایی برخوردار شوند، برای دین تبلیغات زیادی داشته باشند و به روز ترین نیاز های جامعه اسلامی را بر طرف سازند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها