امروز: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29567
تاریخ انتشار: ۸:۴۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این نوشته
Share
با حضور 50 استاد حوزه علمیه اصفهان:

دبیر کارگروه نقش حوزه انقلابی گفت: کارگروه نقش حوزه انقلابی در اداره فرهنگ دینی جامعهبا هدف تحقق منویات رهبری در زمینهحوزه انقلابی و سیاست گذاری برگزاری همایش‌های علمی متشکل از اداره کل تبلیغات اسلامی، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه، مرکز رسیدگی به امور مساجد تشکیل شد.

به گزارش مباحث،صبح امروز جلسه “کارگروه نقش حوزه انقلابی در اداره فرهنگ دینی جامعه” با حضور ۵۰ نفر از اساتید مدارس علمیه اصفهان در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام حسن بابایی دبیر کارگروه نقش حوزه انقلابی در اداره فرهنگ دینی جامعه در جمع خبرنگاران با اشاره به فلسفه تشکیل این کارگروه ذدر این جلسه گفت: با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حوزه انقلابی، دبیرخانه‌ای جهت برگزاری همایش‌های علمی متشکل از اداره کل تبلیغات اسلامی، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه، مرکز رسیدگی به امور مساجد، مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه و نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) تشکیل شد.
وی ادامه داد: پس از تشکیل دبیرخانه همایش‌های حوزه انقلابی، دوازده کارگروه ذیل آن تشکیل شد که “کارگروه نقش حوزه انقلابی در اداره فرهنگ دینی جامعه” با مسئولیت اداره کل تبلیغات اسلامی یکی از این کارگروه‌ها است.
حجت الاسلام بابایی با اشاره به برگزاری اولین جلسه این کارگروه، اظهار کرد: ۵۰ نفر از اساتید مدارس علمیه استان اصفهان با حضور در جلسه کارگروه بحث و تبادل نظر و به ارائه دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت و نتایج حاصل از آن به دبیرخانه همایش‌های حوزه انقلابی ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌ جهت برگزاری همایش علمی در نیمه دوم اسفندماه سال جاری توسط بسیج اساتید در حال انجام است، افزود: نظرات و دیدگاه‌های مطرح شده در کارگروه های دوازده‌گانه در دبیرخانه مورد بررسی و جمع‌بندی قرار می گیرد و در همایش علمی اسفندماه طرح موضوع خواهد شد.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها