امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29503
تاریخ انتشار: ۲:۴۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۸
چاپ این نوشته
Share
حجت الاسلام جوشقانیان:

عضو هیئت‌ مدیره موسسه روایت سیره شهدا گفت: سال ها مثلث عربی، عِبری وغربی علیه انقلاب واسلام فعالیت می کنند، ولی به همت جوانان و مردم ا آنان از انقلاب اسلامی سیلی خورده اند، عصبانیت دشمن از انقلاب دلیل بر کارآمدی نظام اسلامی است، حال شبه ناکارآمدی نظام اسلامی برای جوانان ایرانی مطرح می کنند.

به گزارش مباحث،حجت الاسلام حسین جوشقانیان ظهر امروز در یادواره شهدای طلبه و روحانی شهرستان لنجان که در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) زرین شهر برگزار شد، اظهار کرد: هر کجا از روحیه انقلابی و جهادی فاصله گرفتیم، قطعا ضربه خورده ایم، ما هرکجا در چهاردهه گذشته با مؤلفه‌های اسلام، دین و انقلاب حرکت کرده ایم، پیروز شدیم.

وی بیان کرد: اقتصادی که رهبری فرمودند و ارکان وابعاد آن را برای همه تشریح کردند، اقتصاد مقاومتی است، ولی چه کنیم با اجرای اقتصاد نئولیبرالی که افرادی در داخل هستند که اعتقادی راسخ به اقتصاد ربوی و غربی دارند واین وضعیت اسف بار امروز ماحصل این نوع تفکرواعتقاد اقتصادی می شود.

*شهدای  با تمسک به خداوند یکتا  جهان را معطوف اقدامات خود کردند

عضو هیئت‌مدیره موسسه روایت سیره شهدا یادآور شد: تفکر بسیجی در دفاع مقدس هم بر هر تفکر نظامی حرفه ای با استاندارهای جهانی پیروز شد، شهید احمد کاظمی ها و شهید حسن باقری ها و شیهد همت های ما که ژنرال های بعثی را متعجب برنامه ها و تفکرات خود می کردند، دوره پیشرفته نظامی دافوس ندیده بودند، اما همواره آنها متوسل به خداوند و قدرت لایزال الهی بودند.

وی با بیان اینکه شهدای ما با تمسک به خداوند یکتا پا در میدان دفاع مقدس گذاشتند و جهان را معطوف اقدامات خود کردند، گفت: امام راحل (ره) براین اساس انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانید، دشمن در چهار دهه گذشته تا کنون باهمه قدرت وابزارها به جنگ اسلام وانقلاب اسلامی آمده اند، ولی انقلاب از همه گردنه های تاریخی به سلامت عبور کرده است.

حجت الاسلام جوشقانیان خاطرنشان کرد: ما با اتکا به قدرت جوانان داخلی خود، بیخ گوش تل آویو قرار گرفته ایم، امروز دشمن مستاصل شده که این مهم به برکت خون شهدا است، دشمن همه سنگرهای خود را ازدست داده و خود را به هر در و دیواری می زند که نجات یابد.

* شهدا از جان خود گذشتند تا حرف ولایت بر زمین نماند

وی با اشاره به اینکه دشمن برای نجات خود از روز اول انقلاب اسلامی شروع به زدن مغزهای ایدئولوژیک واستراتژیست اعتقادی و فکری ما کرد، تاکید کرد: ولی خداوند با عنایت دوباره جوانانی با اراده را برای ما جایگزین شهید مطهری و بهشتی … کرد، شهدای ما با توکل برخداوند آواکس ها و جنگنده های فوق پیشرفته امریکا و سوپررادارهای فرانسوی را زیر پا گذاشتند و پیروز میدان شدند.

وی ابراز کرد: دشمن بعد از جنگ تحمیلی اقرار کرد که ما کارآمد بودیم و وجبی از خاک خود را ندادیم، شهدا از جان خود گذشتند تا حرف ولایت بر زمین نماند، امروز دشمن با فضای مجازی در حال تسخیر ذهن نوجوان ما هست، وظیفه بزرگترها این است که روشنگری و بصیرتی افزایی کنند، وصیت نامه شهدا چراغ راه ما است.

*عصبانیت دشمن از انقلاب دلیل بر کارآمدی نظام اسلامی است

عضو هیئت‌مدیره موسسه روایت سیره شهدا با اشاره به اینکه ما در نانو، موشکی، هسته ای و پزشکی و با نگاه و روحیه انقلابی و جهادی پیش رفتیم و به نقطه اوج رسیدیم، گفت: چطور نمی توانیم برای مسائل کوچک و خرد، راهکار ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: سال ها مثلث عربی، عِبری وغربی علیه انقلاب واسلام فعالیت می کنند ولی به همت جوانان و مردم انقلابی از انقلاب اسلامی سیلی خورده اند، عصبانیت دشمن از انقلاب دلیل بر کارآمدی نظام اسلامی است، حال شبهه ناکارآمدی نظام اسلامی برای جوانان ایرانی مطرح می کنند.

 

مدیر کارگروه دفاع مقدس بنیاد خاتم الاوصیاء خاطرنشان کرد: دشمن انقلاب و اسلام فهمیده است که دهانه احد، اقتصاد است، رهبر سالهای قبل فریاد کشیدند و تذکر دادند ولی افراد توجه نکردند و فرامین هم اجرا نکردند، امروز تفاله‌های وابسته به غرب که آرمان‌شهر خود را در وابستگی به بیگانه می‌دانند و معتقدند حل هر مشکلی در گرو ارتباط با نظام سلطه است، برای کارآمدی نظام اسلامی مشکل ساز شده‌اند.

وی متذکر شد: ما امروز به سمت قله های رفیع در حال حرکت هستیم و گردنه های مختلفی را به سلامت البته با خون شهدا پشت سرگذاشته ایم وقطعا از گردنه های بعدی خواهیم عبور کرد ولی وظیفه ما حفظ و حراست از ولایت و دستاوردهای انقلاب است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها