امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29458
تاریخ انتشار: ۱:۱۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۵
چاپ این نوشته
Share
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

حجت الاسلام سالک با اشاره به بصیرت والا و آگاهی و معرفت عمیق آیت الله عبودیت عنوان کرد: مرحوم آیت الله عبودیت با خوبی دشمن را از دوست تشخیص می‌داد و برای نسل جوان قبل از انقلاب اسلامی هدایتگرانه عمل کرد.

حجت السلام احمد سالک در گفتگو با خبرنگار مباحث،  پیرامون شخصیت  مرحوم استاد ادب و تواضع، آیت الله عبودیت با بیان اینکه آیت الله عبودیت یکی از چهره های عالم، فاضل، زاهد و پارسا بود اظهار کرد: بنده قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با ایشان در ارتباط بودم و ایشان را به عنوان یکی از تکیه‌گاه‌های مهم نیروهای انقلابی می‌دانم.

وی با اشاره به بصیرت والا و آگاهی و معرفت عمیق آیت الله عبودیت عنوان کرد: مرحوم آیت الله عبودیت با خوبی دشمن را از دوست تشخیص می‌داد و برای نسل جوان قبل از انقلاب اسلامی هدایتگرانه عمل کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه آیت الله عبودیت از ابتدای انقلاب تاکنون در خدمت مردم بوده ابراز کرد: ایشان  همانطور که از فامیلشان مشخص است دارای عبودیت و اخلاص بودند.

وی با اشاره به اهمیت مرحوم عبودیت به اهمیت تربیت و کادر مربی خاطرنشان کرد: ایشان تاکنون شاگردهای بسیاری را پرورش داده اند که در اثر صفای باطن و اخلاص ایشان پرورش یافته اند.

عضوئ جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اصفهان با ارتحال مرحوم مظاهری و آیت الله عبودیت در حزن و اندوه غرق شده است افزود:  بنده به علمای حوزه و به خصوص شاگردان ایشان عرض تسلیت دارم.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها