امروز: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
کد خبر: 28886
تاریخ انتشار: 12:59 ب.ظ - سه‌شنبه 2017/12/26
چاپ این نوشته
Share
کارشناس مسائل سیاسی:

تحلیل گر مسائل سیاسی با بیان اینکه مهم‌ترین هدف آمریکا فروپاشی یا تغییر رفتار انقلاب اسلامی ایران است مطرح کرد: دشمنان به دنبال تغییر نام جمهوری اسلامی نیستند بلکه حاضرند حتی فردی معمم حکومت کند ولی اهداف آن ها در این کشور تحقق یابد.

به گزارش مباحث، سید جلال حسینی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان مرکز مدیریت حوزه علمیه در آستانه سالروز حماسه ۹ دی  با بیان اینکه بودجه ۹۷ نارضایتی مردم را افزایش داده و آن‌ها را به نظام و انقلاب بدبین می‌کند افزود: این در حالی است که برنامه هایی که موجب نارضایتی مردم می‌شود برنامه‌های غیر انقلابی است اما مردم اصل انقلاب را هدف قرار می‌دهند براین اساس بر طلاب و روحانیون لازم است برای مردم روشنگری کنند که انتخاب جریان غیر انقلابی موجب بروز مشکلات شده است.

وی با اشاره به این سخن رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اگر راه امام را کنار بگذاریم ملت سیلی خواهند خورد عنوان کرد: مردم خود خواستار دولتی بودند که اصول انقلاب را به گونه ای دیگر معرفی کرد و در عوض مقاومت راه حل مذاکره و التماس در برابر استکبار را برگزید که نتیجه آن وضعیتی است که امروز پیش آمده است.

کارناس مسائل سیاسی درخصوص نقشه های دشمنان برای انقلاب با بیان نظرات اندیشمندان فرانسوی مبنی بر اینکه اگر عمر انقلابی به ۴۰ سال برسد آن  انقلاب را از درون نمی توان نابود کرد، گفت: دشمن پس از اینکه از بیرون ناامید شد به افزایش نارضایتی از درون نظام روی آورده و با استفاده از نفوذ سیاست هایی را دنبال می کند که مردم را از انقلاب دل‌زده کند.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد نیز در اواخر دولت می‌خواست رویکرد ملتمسانه را پیش بگیرد و به سمت مذاکره با استکبار جلو برود افزود: اگر امروز جریانی سر کار آمده که تفکرات لیبرالی را دنبال می‌کند در اثر بد عمل کردن جریانی است که قرار بود تفکر جدید و انقلابی را دنبال کند اما به انحراف کشیده شد.

حسینی  با انتقاد به عملکرد قوه قضائیه پیرامون رسیدگی به مفاسد جریان های مختلف تصریح کرد: متاسفانه قوه قضائیه ملاحظات برخی جریان ها را می‌کند و فقط با طیف احمدی نژاد برخورد می‌کند اما مفاسد دولت اصلاحات کماکان مسکوت مانده و همین امر باعث شده احمدی نژاد با رویکرد مبارزه با لاریجانی در صدد مطرح کردن خود برآید.

وی افزود: احمدی نژاد پس از رویکرد جدیدی که در پیش گرفته ۱۲ درصد به محبوبیتش افزوده شده و ممکن است که برنامه هایی برای مجلس داشته باشد و این روند نگران کننده است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سیاست های جدید آمریکا مبنی بر هدایت ایران به سمت اروپا اظهار کرد: اینکه امروز رئیس جمهور رویه انقلابی را در پیش گرفته بدان منظور است که پس از این عقب نشینی از مواضع گذشته خود گام های بلندی را بسوی اروپا بردارد که این همان نقشه ای است که آمریکا از قبل برنامه ریزی کرده تا ایران با پذیرش برجام های هفت گانه انرژی هسته ای و صنایع موشکی خود را تعدیل، حقوق بشر آمریکایی و رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخته و در نهایت با آمریکا رابطه برقرار کند.

وی در رابطه با علت افزایش فشاربر مردم در برنامه دولت خاطرنشان کرد: دولت در صدد آن است تا با این فشارها و افزایش نارضایتی ها بر رهبری فشار بیاورد تا از حمایت جنبش مقاومت دست بر دارد و برجام ۲ تا ۴ را اجرایی کند.

حسینی با بیان اینکه مهم‌ترین هدف آمریکا فروپاشی یا تغییر رفتار انقلاب اسلامی ایران است مطرح کرد: دشمنان به دنبال تغییر نام جمهوری اسلامی نیستند بلکه حاضرند حتی فردی معمم حکومت کند ولی اهداف آن ها در این کشور تحقق یابد.

انتهای پیام/

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها