امروز: دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
کد خبر: 28651
تاریخ انتشار: 11:35 ب.ظ - چهارشنبه 2017/10/18
چاپ این نوشته
Share
نماینده اسبق ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه:

استاد حوزه گفت: آمرکیا هرگز مخالف برجام نیست، برجام منافع امریکا را تامین کرده است و درحال بازی کردن نقش پلیس بدی است که اروپا نقش پلیس خوب آن را بازی می کند، فریب نخوریم.

به گزارش مباحث،نماینده اسبق ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه ادامه داد: در طول تاریخ شاهد صف آرایی جبهه حق و باطل بوده ایم، پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل وعده قرآنی و خداوند به مومنین است، اقدامات و توطئه های آمریکا علیه انقلاب اسلامی همگی برهمین منطق است.

وی افزود: امروز صحنه بین المللی را وقتی مشاهده می کنیم همین جریان در حال وقوع است، در طول ۳۹ سال گذشته جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا همه حربه ها اعم از توطئه، فتنه ها، جنگ سخت و نرم علیه انقلاب و اسلام بکار برده اند، امروز دشمن با رنگ و لعاب دیگری به میدان مقابله با جبهه حق و اسلام و انقلاب آمده است، چرا که اسلام در ابعاد جهانی نفوذ کرده است و دایره سلطه باطل را کم رنگ کرده است.

حجت الاسلام ابطحی خاطرنشان کرد: دشمنان در قصه فلسطین مفتضح شده، در بحرین و یمن زمین گیر و در سوریه شکست سنگینی خورده است، امیرالمومنین می گوید در جنگ احزاب شیطان تمام دارو دسته خودش را برای آنکه بتواند ردپای خودش را مستحکم کند، به میدان آورد و امروز نیز اینگونه است ولی اسلام ضربه های سنگین به آنها وارد کرده است

وی اذعان کرد: بنابراین سخنان و یاوه گویی های ترامپ را در این عرصه باید تحلیل کرد، آنها شکست سیاست های خود را در امر خاورمیانه جدید و مهار انقلاب و اسلام می بیند، دشمن از اینکه هنوز در ایران شعار مرگ بر امریکا بر زبان ملت ایران بلند است، عصبانی هستند، آنها براین تصور بودند با برجام شعار مرگ برآمریکا از بین برود.

استاد حوزه تصریح کرد: امروز همه مردم ایران سراسر به این پی برده اند که باید رساتر و بلندتر شعار مرگ برامریکا واسرائیل سردهند، آمریکا در برابر رسانه های جهانی از تسخیر لانه جاسوسی توسط انقلابیون سخن می گوید، پاسخ یاوه گویی های ترامپ باید توسط مسئولین به مشروح داده می شد.

وی افزود: خون مردم ایران در جریان کودتای ۱۵ خرداد، حمله نظامی طبس، جنگ تحملیی و ۱۷ شهریور از چنگال آمریکا میچکد، مذاکره بُرد بُرد به چه نحوی بود که امریکا برای انجام هر غلطی دستش باز است ولی دست ملت ایران بسته است، دشمن در مواجه این نوعمذاکره پرروتر شده است

کارشناس سیاسی بیان کرد: اگر کسی در برابر دشمن می ترسد، از جانب خودش بترسد، ملت ایران نمی ترسد، مسئولین ما باید در برابر وقاحت دشمن اقدام متناسب بکنند و در مقابل آنها با مشت محکم چون ملت ایران بیاستند

حجت الاسلام ابطحی ابراز کرد: فریب نخوریم، آمریکا مخالف برجام نیست، برجام تامین کننده منافع آمریکا است، آمریکا در نقش پلیس بد و اروپا در نقش پلیس خوب ظاهر شده است، جبهه استکبار به دنبال آن هستند که در پی تهدیدات امریا، امتیازات بیشتری از نظام جمهوری اسلامی ایران بگیرد

وی اضافه کرد: سیب و گلابی برجام کو؟ کجا هست، کدام عهد توسط آمریکا عملی شده است که امروز از حلقوم برخی زمزمه مذاکره با امریکا در عرصه موشکی و منطقه بر می اید، دشمن به دنبال آن است توان موشکی و نظامی ایران را از نزدیک برآورد و سپس مهار کند.

نماینده اسبق ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه یادآور شد: زهی خیال باطل! توان و قدرت جمهوری اسلامی برخلاف دیگر کشورها در ید قدرت ولایت فقیه و سپاه پاسداران است.

وی ادامه داد: متاسفانه عده ای در داخل شرایط را برای زمینه تهدید آمریکا فراهم می کند، نوای خلیج عربی سر دادن در مقابل خلیج فارس نتیجه گرفتن دلارهایی است که از آل سعود گرفته است، به ترامپ میگویم بر روی سنگر قبرهای سربازان آمریکایی را با دقت بخوان، می بینی نام خلیج فارس نوشته شده است و منتظر باشید اگر با نظام جموری اسلامی مقابله و رویارویی کند باید گورستانی از سنگر قبرهایی با نام خلیج فارس از سربازان امریکایی خود بسازد.

اروپا هرگز ایران را به امریکا ترجیح نخواهد داد

حجت الاسلام ابطحی عنوان کرد: قصه برجام به ما بیش از پیش ثابت کرد که امریکا قابل اعتماد نیست، اروپا هرگز ایران را به امریکا ترجیح نخواهد داد، کسانی که در داخل به دنبال اروپا راه افتادند، اشتباه بزرگی می کنند، دشمن همیشه به دنبال تامین منافع خود هستند، به تعبیر رهبری دوران بزن و درو تمام شده است.

عزت را باید در پرتو ولایت امر جستجو کرد، برجام عزت ندارد

وی اذعان کرد: امروز طلاب و روحانیون در این اجتماع به این پیام رهبری لبیک می گوید که ما تا پای جان خود گوش به فرمان رهبر آزاده خود خواهند ایستاد

حجت الاسلام ابطحی خاطرنشان کرد: پیام این اجتماع ها به دولتیان این است، امریکا را بزک کردید و هیچ نتیجه ای نگرفتید و دنبال بزک کردن اروپا نباشید، انگلیس، فرانسه، آلمان واتحادیه اروپا همگی دنبال منافع خود هستند، سگ زرد به دنبال شغال است، امروز آنچه می تواند سعادت دنیا و آخرت را رقم بزند راه و مسیر امام و رهبری و شهدا است، روی خود را به سوی ملت ایران برگردانید، عزت را باید در پرتو ولایت امر جستجو کرد

وی خطاب به مجلس شورای اسلامی گفت: براساس مصوبه مجلس و فرمان ۹ ماده ای رهبری، ملت ایران از شورای نظارت بر برجام در مجلس وظیفه اقدام متقابل، متناسب و قاطع انتظار دارد، نقض پیمان توسط دشمن به اثبات رسیده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها