امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28603
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی واحد اصفهان:

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی واحد اصفهان گفت: برخی از مهارت‌ها تسریع‌کننده در امر تبلیغ هستند، برخی از مهارت‌ها موجب می‌شود که حیات اجتماعی مبلغ وسیع‌تر شود و البته بعضی از مهارت‌ها باعث شده که کارکرد تبلیغ مؤثر شود.

به گزارش مباحث،حجت‌الاسلام محمد قطبی پیش از ظهر امروز در همایش توجیهی روحانی امدادگر اظهار کرد: یکی از سیاست‌های و اصول دفتر تبلیغات اسلامی فراهم کردن بستر آموزش مهارت‌های مختلف به روحانیون است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی واحد اصفهان تأکید کرد: فراگرفتن مهارت‌های مختلف از جمله امدادگری برای یک مبلغ می‌تواند در عرصه تبلیغ بسیار لازم و مثمر ثمر باشد.

وی ادامه داد: امروز در دنیا آموزش مبنای توسعه است تا یاد نگیریم و پای فراگرفتن علوم و مهارت زانو نزنیم، نمی‌توان قدرت متأثر از علم و دانش را داشت.

حجت‌الاسلام قطبی عنوان کرد: من روحانیون امدادگر را مَه رویان سرخ‌پوش می‌نامم که لباس سرخ امدادگری را برای خدمت به مردم به تن کرده‌اند، چنین خدمتی که برخاسته از فراگرفتن مهارت امدادگری است، می‌تواند دیدگاه مردم را نسبت به روحانیت و یک مبلغ در میدان تبلیغ ارتقا بخشد.

وی افزود: برخی از مهارت‌ها تسریع‌کننده در امر تبلیغ هستند، برخی از مهارت‌ها موجب می‌شود که حیات اجتماعی مبلغ وسیع‌تر شود و البته بعضی از مهارت‌ها باعث شده که کارکرد تبلیغ مؤثر شود.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی واحد اصفهان با بیان اینکه فراگیری برخی از مهارت‌ها چون صوت و لحن دقیق و خوش، صدای سوزناک برای خواند دعا، باعث افزایش قدرت تأثیر کار تبلیغی می‌شود، گفت: برخی دیگر از مهارت‌ها کیفیت فهم مخاطب را افزایش می دهد.

حجت‌الاسلام قطبی عنوان کرد: استفاده از تمثیل و داستان‌ها به عنوان نمونه می‌تواند امر کیفیت فهم مخاطب را ارتقا بخشد، بعضی دیگر از مهارت‌ها برای مخاطب جذابیت ایجاد می‌کند که برخی از وعاظ و خطبا از آن‌ها بهره می‌برند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها