امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28536
تاریخ انتشار: ۷:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه قهجاورستان:

امام جمعه قهجاورستان گفت: مدعیان حقوق بشر و رسانه هایشان در برابر جنایات میانمار قفل بر دهانشان زده اند و آنهایی که اجازه تحقیق در باره هولوکاست دروغی را نمی دهند امروز در برابر این هولو کاست واقعی سکوت ننگ بار و خفت آوری را در پیش گرفته اند.

به گزارش مباحث|،؛امام جمعه قهجاورستان در خطبه های نماز جمعه امروز قهجاورستان با تبریک عید سعید غدیر خم بیان کرد: پیام غدیر خم پیام عدالت و پیام سعادت بشر است و امروز هر آنچه که از گرفتاری ها دامنگیر بشر شده به خاطر فراموشی غدیر است و اگر غدیر فراموش نشده بود این گرفتاری ها به وجود نمی آمد.

حجت الاسلام مجید قاسمی با اشاره به جنایات بوداییان افراطی و دولت میانمار علیه مسلمانان بی گناه میانمار خاطر نشان کرد: این جنایات نشان از اوج مظلومیت و بی پناهی مسلمانان میانمار دارد و دولت میانمار حتی اجازه نمی دهد کمک های بشر دوستانه به دست این مظلومان برسد و هر روز سر کودک بی گناهی به جرم مسلمان بودن بریده شده و خانه هایشان آتش زده می شود.

وی با اشاره به محدودیت های شدید دولت میانمار برای مسلمانان بیان کرد: مسلمانان این کشور کارت هویتی ندارند و اغلب آنها به صورت برده زندگی می کنند و حق مالکیت زمین و تحصیل را ندارند و برای ازدواج یا مسافرت به هر شهر دیگر باید مالیات پرداخت کنند.

حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت: مدعیان حقوق بشر و رسانه هایشان در برابر این جنایات قفل بر دهانشان زده اند و آنهایی که اجازه تحقیق در باره هولوکاست دروغی را نمی دهند امروز در برابر این هولو کاست واقعی سکوت ننگ بار و خفت آوری را در پیش گرفته اند.

خطیب جمعه قهجاورستان با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید در این زمینه فعال تر عمل کند تصریح کرد: همه یک میلیارد و نیم جمعیت مسلمان دنیا باید در برابر این فاجعه که بزرگترین نسل کشی قرن ۲۱ است متحد شوند و دولت و وزارت امور خارجه ما باید با روشنگری و آگاه کردن سایر کشور ها در زمینه دیپلماسی سیاسی فعال تر عمل کنند.

وی در ادامه به جنایات سعودی ها در یمن اشاره و خاطرنشان کرد: بیش از ۳ سال از بمباران یمن توسط سعودی ها می گذرد و در طول این مدت بیش از ۵۱۷ مسجد، ۳۷۵۰ مدرسه، ۳۶ دانشگاه و ده ها بیمارستان، نیروگاه و پمپ بنزین در یمن از بین رفته و بیش از ۳۳ هزار یمنی قربانی این حملات شده اند و همه این آتش ها از گور آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه قهجاورستان افزود: آمریکا ضد بشر است و همانطور که رهبر فرزانه ما حضرت امام خامنه ای به ما تذکر داده اند نباید کینه و نفرت ما از دشمن کم شود چرا که جنایات یمن با چراغ سبز آمریکا است و آمریکا در برابر جنایات میانمار هم سکوت کرده است.

حجت الاسلام قاسمی اظهار کرد: آمریکا وقاحت را به جایی رسانده که می خواهد از مراکز نظامی بازدید کند در حالی که عده ای فریب خورده در داخل، دم از مذاکره با آمریکا می زنند در حالی که از برجام هیچ فایده و عایده ای به جز پر رو شدن آمریکا نصیب نشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها