امروز: سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
کد خبر: 28453
تاریخ انتشار: 12:29 ب.ظ - سه‌شنبه 2017/09/5
چاپ این نوشته
Share

حجت الاسلام محلوجی، مسئول اوقاف امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود نطنز گفت: همایش ولایت و بصیرت با حضور ۲۵۰ نفر از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در جوار حرم مطهر آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (علیهما السلام) برگزار شد.

به گزارش مباحث،مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه امامزاده آقاعلی عباس(ع) اظهار کرد: به مناسب دهه ولایت و با هدف بصیرت افزایی به منظور  گسترش فرهنگ ولایت پذیری و پیروی از ولایت فقیه همایش ولایت و بصیرت شامگاه دوشنبه  در جوار حرم مطهر آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (علیهما السلام) برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی افزود: این همایش با حضور ۲۵۰ نفر از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین جمعی از مسئولان شهرستان در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار شد که در این همایش خانم دکتر رضایی پیرامون مسائل مربوط به تحکیم خانواده و ولایت و آقای دکتر کردی نیز پیرامون آسیب های اجتماعی برای حاضران به ایراد سخن پرداختند.

وی ادامه داد: این برنامه با همکاری مرکز فرهنگی قرآنی آستان مقدس آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (علیهما السلام ) و همکاری بنیاد شهید منطقه دو اصفهان برگزار شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها