امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28412
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مبارکه خبرداد:

مبشری، رئیس اوقاف مبارکه گفت: طرح اشتغال برای کمک به سرپرست خانواره های کم درآمد با کمک خیران و کارآفرینان شهرستان مبارکه با محوریت آستان مقدس امامزاده عزالدین محمد(ع)، در حال اجرا است.

به گزارش مباحث،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه اظهار کرد: به منظور پیروی از منویات مقام معظم رهبری(دامت برکات) مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه با همکاری اعضای هیئت امنای امامزاده عزالدین محمد و جمعی از خیران و کارآفرینان، طرح اشتغال برای سرپرست خانواره های کم درآمد را در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر در دست اجرا دارد.

علی مبشری خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این طرح تبدیل این امامزاده واجب التعظیم به محوریت توسعه اقتصادی و همچنین تبدیل این مکان مقدس به قطب فرهنگی بوده است که این طرح با رویکرد کمک به سرپرستان خانواره های کم درآمد به ویژه زنان سرپرست خانوار و همچنین کمک به اقتصاد خانواده های شهر مبارکه در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این طرح با همکاری و توجه ویژه صاحبان مشاغل برای ایفای رسالت اجتماعی و توجه به معیشت اقشار کم درآمد در جوار حرم مطهر این امامزاده واجب التعظیم در حال اجرا است که امیدوارم که کارآفرینان بیشتری و همچنین صاحبان مشاغال و اصناف بیشتری از اجرای این طرح در شهرستان حمایت کنند تا بتوانیم با ارائه طرح های اشتغال زایی بیشتری به افراد بیشتری نیز در قالب این طرح خدمت رسانی کنیم.

مبشری تصریح کرد: درحال حاضر نیز گارگاه های خیاطی با مشارکت خیرین راه اندازی شده تا با دوخت لباس وعرضه محصولات این کارگاه ها به بازار ایجاد درامد پایدار نمایند و همچنین زمینه را جهت کمک معیشت خانواده های نیازمند فراهم کنند.

وی بیان کرد: افرادی که تمایل دارند در این کارگاه ها مشغول کار شوند می توانند به دفتر آستان مقدس این امامزاده عظیم الشان مراجعه و ثبت نام نمایند همچنین آموزش نیز برای افراد شرکت کننده در این طرح رایگان است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه یادآور شد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه در نظر دارد تا در آینده نیز با کمک و مشارکت خیران و کارآفرینان طرح های دیگری نیز به منظور تولید اشتغال برای کمک به سرپرست های خانواره های کمک درآمد اجرا کند و در همین رابطه نیز از کلیه فعالان اقتصادی نیز دعوت می کنم تا در این زمینه این اداره را یاری کنند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها