امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28396
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۹
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه موقت اصفهان:

امام جمعه موقت اصفهان گفت: آل سعود باید بداند پرونده فاجعه منا بسته نشده، مفتوح می ماند و باید خون بهای شهدای منا را در سطح بین الملل پرداخت کند.

به گزارش مباحث،حجت الاسلام محمد تقی رهبر در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت سالروز فاجعه منا گفت: آل سعود باید بداند پرونده این فاجعه بسته نشده، مفتوح می ماند و بایستی خون بهای شهدای منا در سطح بین الملل پرداخت شود.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به این حادثه خونین بیان کرد: این حادثه منجر به آشفتگی رابطه میان ایران و دولت عربستان شد.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین تعداد جان باختگان در آسیا مربوط به ایران بوده است تصریح کرد: این واقعه مرگبار ترین واقعه تاریخ حج است که هیچ جبران خسارتی از سوی دولت آل سعود انجام نشده است.

حجت الاسلام رهبر عنوان کرد: رهبرجمهوری اسلامی ایران مدیریت غلط و ناشایسته دولت عربستان را مهم ترین عامل این حادثه خونین دانستند.

وی ابراز کرد: در فاجعه منا ما اساتید و بزرگان زیادی را از دست دادیم که ایران هنوز داغ دار این اتفاق شوم است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز جان خراش حادثه منا خاطرنشان کرد: ایشان پس از این حادثه در پیامی به مردم مسلمان جهان حادثه منا را هراس آور بیان کردند و حاکمان آل سعود را در کوتاهی نجات مجروحان نیمه جان مقصر قطعی دانستند.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: ایشان در این پیام مسئولان دولت عربستان را بی دین دانستند و از مسلمانان خواستند تا به خاطر این جنایت گریبان آنها را رها نکنند.

وی تصریح کرد: دولت آل سعود با نام خادمان حرم، حریم امن را شکسته و مسلمانان جهان را قربانی خواسته های بی وجدان خود کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها