امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28108
تاریخ انتشار: ۱:۱۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
چاپ این نوشته
Share
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

حجت الاسلام قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اکنون که موج جدید انتخاب و انتصاب فرمانداران و بخشداران در راه است، توصیه می شود پیش از جناحی بودن و قبل از اطاعت پذیربودنِ افراد، به نگرش ها و قابلیت های اندیشه ای، دانشی و مهارتی آنها توجه ویژه صورت پذیرد.

به گزارش مباحث، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان صبح امروز  در جمع مسئولین دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: مدیری که در تصمیم گیری های خود دچار تردید و ترس باشد و نتواند توسعه و توان شهر و شهرستان را متناسب با اقتضائات محیطی و شرایط اقلیمی و همچنین براساس ضرورت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شکل دهد و هدایت کند، بدون تردید مدیری مناسب برای شهر و شهرستان نخواهدبود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی افزود: اکنون که شورای های اسلامی در آستانه انتخاب شهرداران قرار گرفتند و هم چنین موج جدید انتخاب و انتصاب فرمانداران و بخشداران در راه است، توصیه می شود پیش از جناحی بودن و قبل از اطاعت پذیربودنِ افراد، به نگرش ها و قابلیت های اندیشه ای، دانشی و مهارتی آنها توجه ویژه صورت پذیرد و افرادی انتخاب شوند که لیاقتِ اداره شهرها و شهرستان های استان که هرکدام از دیگری برتری و تمایز دارد را داشته باشند.

وی تصریح کرد: بخشداری که از بازگشت و مهاجرت معکوس شهرنشینان به روستاها بترسد و از توسعه یافتگی مناطق بهراسد هرگز برای این مملکت آورده ای نخواهد داشت.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ادامه داد: بخشدار و فرمانداری که توسعه و آبادانی را صِرفاً براساس سلائق و معامله با جریان های سیاسی دنبال کند لیاقت مدیریت برای این مردم نجیب و با شخصیت را ندارد.

وی  تأکید کرد: شهرداری که شهر را فقط کالبد و ساختمان ببیند و از مناسبات اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی سردر نیاورد و به آنها توجه نکند برای کار در معدن و بیابان بیشتر از مدیریت شهری مناسب است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها