امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 28056
تاریخ انتشار: ۲:۰۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان اصفهان:

قاسمی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان اصفهان، گفت: ۱۹ و ۲۰ مرداد ماه ۷۴۴ نفر شرکت کننده قرآنی در مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اصفهان برای راه یابی به مسابقات کشوری بایکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش مباحث، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار کرد:  تیر ماه مرحله مقدماتی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان در ۲۵ شهرستان استان و با حضور ۳۳ هزار و ۲۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

یحیی قاسمی افزود: بر این اساس ۷۴۴ نفر خواهر و برادر از  برترین های هر شهرستان در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعا خوانی، حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی این دوره از مسابقات که در روز های پنجشنبه و جمعه برابر با ۱۹ و ۲۰ مرداد ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گفته وی،  برترین های هر رشته برای حضور در مسابقات کشوری با امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی می شوند.

وی ادامه داد: همچنین مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته های حفظ موضوعی قرآن کریم، حفظ معارف و احادیث و تفسیر قرآن کریم با حضور ۳۰۳  شرکت کننده در روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه و در سالن کنفرانس اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد که نفرات برتر این رشته ها نیز جهت شرکت در مرحله کشوری این مسابقات به اداره امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی شدند.

قاسمی تصریح کرد: برترین های مرحله استانی در مرحله کشوری این دوره از مسابقات که از ۱۱ الی ۲۶ شهریور ماه سال جاری در استان آذربایجان غربی با دیگر شرکت کنندگان از سراسر کشور برای کسب رتبه برتر به رقابت می پردازند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها