امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27975
تاریخ انتشار: ۳:۰۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۸
چاپ این نوشته
Share
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان اصفهان:

حجت الاسلام امیری گفت: مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه باید به گونه ای عمل کنند که از آسیب های اجتماعی در مناطق خود جلوگیری و به پایگاه های مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان تبدیل شوند.

به گزارش مباحث،معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در دوره آموزشی تببین چشم اندازهای فرهنگی و برنامه های مرتبط با آن، که ویژه مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه شاخص استان اصفهان اظهار کرد: فضای جامعه امروز بسیار سنگین است و اجرای برنامه های فرهنگی به هوشمندی و توانایی زیادی نیاز دارد زیرا که هرگونه فعالیتی بار اجتماعی و مسئولیت زیادی به دنبال دارد و در این شرایط حساس باید با هشیاری و دقت کافی به برگزاری برنامه های فرهنگی در جوار بقاع متبرکه مبادرت کرد.

حجت الاسلام حسن امیری هدف از برگزاری این نشست را تبادل تجربیات و همچنین آموزش برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های فرهنگی در بقاع متبرکه شاخص استان اصفهان بیان کرد و گفت: برای اینکه بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی تبدیل شوند باید با برنامه ریزی و آینده نگری نسبت به اجرای فعالیت های فرهنگی در بقاع متبرکه اقدام شود تا این امر باعث شود که تمام فعالیت های فرهنگی مناطق مختلف با محوریت بقاع متبرکه همان منطقه اجرا شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه به هجمه های فرهنگی دشمنان اسلام و ایران اشاره کرد و خاطر نشان کرد: باید با آگاهی و رصد فعالیت های دشمنان به گونه ای برنامه ریزی کرد که مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه به پایگاه های مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان تبدیل شوند و هرگونه تهاجم فرهنگی دشمن را با اجرای برنامه درست و انقلابی خنثی کرد.

وی خاطر نشان کرد: مدیران فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه باید جهادی عمل کنند و نباید خود را درگیر سیستم اداری و همچنین معطل بودجه برای اجرای برنامه های فرهنگی کنند بلکه باید خودجوش و انقلابی عمل نمایند این معنی آتش به اختیار در فعالیت های فرهنگی است.

معاون فرهنگی واجتماعی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان اصفهان گفت: از کلیه زحماتی که همه مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی در جوار بقاع متبرکه با عشق و علاقه ای که به اهل بیت(ع) و همچنین به ساحت مقدس این اماکن متبرکه دارند تشکر و قدر دانی می کنم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها