امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27856
تاریخ انتشار: ۳:۲۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
چاپ این نوشته
Share
با حضور امام‌جمعه اصفهان:

حجت الاسلام خطاط گفت: اردوی آموزشی، بصیرتی ۵۰ نفر از اساتید سطح عالی حوزه علمیه اصفهان در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

رئیس سازمان بسیج اساتید حوزه علمیه اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مباحث، از برگزاری اردوی آموزشی، علمی، بصیرتی ویژه اساتید سطح عالی حوزه علمیه اصفهان در مشهد مقدس به مدت یک هفته  خبر داد.

حجت‌الاسلام عبدالامیر خطاط بیان کرد: در این اردوی بصیرتی ۵۰ نفر از اساتید سطح عالی حوزه علمیه اصفهان به منظور ارتقا مفاهیم بصیرتی و ایجاد هم‌افزایی در مشهد مقدس از تاریخ ۲۵ تیرماه گرد هم آمده‌اند.

وی با تأکید بر فضای بسیار معنوی و مناسب مشهد مقدس برای برپایی اردوهای آموزشی حوزه علمیه، در ایام تعطیلی مدارس علمیه اصفهان، عنوان کرد: ایجاد یک فضای تبادل‌نظر و مباحثه اساتید بسیجی سطح عالی حوزه علمیه از دیگر اهداف برگزاری این اردو در مشهد مقدس است.

رئیس سازمان بسیج اساتید حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: همچنین به منظور افزایش سطح بینش بصیرتی از مسئولان عالی حوزوی، نظامی و سیاسی مطرح کشور دعوت به‌عمل‌آمده است.

وی با اشاره به حضور نماینده ولی‌فقیه استان اصفهان آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد و آیت‌الله عبداللهی عضو خبرگان رهبری در این اردوی آموزشی گفت: اعضای بسیج اساتید حوزه علمیه اصفهان شامل اساتید سطح عالی یعنی اساتید دروس خارج ه و افراد نخبه‌ای که در موضوعات متنوع دینی متخصص هستند، می‌شود.

حجت‌الاسلام خطاط از برپایی کمیسیون های تخصصی با محوریت اجتماعی و سیاسی در این اردوی آموزشی پیرامون موضوعاتی چون استکبارستیزی، آتش به اختیار، سند ۲۰۳۰ و بررسی ابعادش از منظر دین و جهاد کبیر خبر داد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها