امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27834
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان:

حجت الاسلام جنتی از برگزاری کلاس‌های مشاوره در طرح نشاط معنوی خبر داد و بیان کرد: خیمه معرفت با حضور مبلغان و روحانیون در امامزاده مشهد اردهال کاشان و نورالهدی(ع) کاشان برپا می‌شود.

به گزارش مباحث،  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شهر و روستای شهرستان کاشان برگزار می‌شود اظهار کرد: طرح نشاط معنوی در ۲۲ بقع متبرکه کاشان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر جنتی با بیان اینکه ۹ بقعه در شهر و ۱۳ بقعه در روستاها قرار دارند، افزود: امامزاده ولی بن موسی کاظم(ع) راوند، سلطان امیر احمد(ع)، هارون بن موسی(ع)، امامزاده علی بن محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان از جمله بقاع متبرکه هستند که این طرح در جوار حرم مطهر آن ها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه جامعه هدف طرح نشاط معنوی کودکان و نوجوانان تا مقاطع راهنمایی هستند، خاطرنشان کرد: کلاس‌های اعتقادی، دینی، مذهبی، احکام، قرآن و غیره از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در طرح نشاط معنوی است.

حجت ‌الاسلام  جنتی با بیان اینکه دو مبلغ از شهر قم به کاشان برای اجرا و مدیریت برنامه‌های طرح نشاط معنوی در بقاع متبرک کاشان اعزام شدند، تصریح کرد: یک مبلغ به صورت ثابت در مشهد اردهال کاشان قرار دارد و مُبلغ دیگر به صورت چرخشی در بقاع متبرکه کاشان حضور پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در بقیه بقاع متبرکه مبلغان بومی هستند، ابراز کرد: در این طرح و در کلاس‌های برگزار شده جوایزی داده می‌شود و در صورت فراهم شدن شرایط زمینه اعزام شرکت کنندگان به اردو نیز برنامه ریزی می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان از برگزاری کلاس‌های مشاوره در طرح نشاط معنوی خبر داد و بیان کرد: خیمه معرفت در امامزاده مشهد اردهال کاشان و نورالهدی(ع) کاشان برپا می‌شود و این خیمه‌ها دارای غرفه‌هایی نظیر مشاوره کودک، سمعی و بصری، حضرت شناسی، پاسخگویی به مسائل شرعی و غیره هستند.

حجت ‌الاسلام جنتی ضمن اشاره به هدف از اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه کاشان افزود: هدف از اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه تبدیل این اماکن به قطب فرهنگی و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها