امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27803
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چاپ این نوشته
Share
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:

مرجع جهان تشیع گفت: حضور مرحوم حجت الاسلام فیروزیان در دشوارترین مناطق محروم کشور و ساخت مساجد به نام اهل بیت به کمک خیرین در آنجا برای اسلام ماندگار است.

به گزارش مباحث، مرجع جهان تشیع صبح امروز در پیامی در مجلس ترحیم چهره ماندگار تبلیغی اصفهان  مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان بیان کرد: درگذشت این عالم ربانیو مبلغ دین مایه تاسف و اندوه اینجانب شد.

 

آیت الله العظمی مکارم شیرازی عنوان کرد: این عالم ربانی سالیان دراز با خطابه ها و سخنان موثر خود در نقاط مختلف کشور از اسلام و مکتب  حق اهل بیت (ع) دفاع کرد .

وی تصریح کرد: یکی از خدمات مهم آن فقیه سعید مرحوم حجت الاسلام والمسلمین فیروزیان خدمت در دشوارترین مناطق محروم کشور بود، آن مرحوم  با ساخت مساجد و بناهای بسیاری به کمک خیرین به نام اهل بیت در این مناطق  خدمتی  ماندگار کرد  به نحو ی که اکنون جای او را در این مناطق خالی می بینیم.

این مرجع عالم تشیع اذعان کرد: اینجانب فقدان این خطیب بزرگ را به  مردم اصفهان وجامعه روحانیت اصفهان و کشور و خاصه بیت شریف این عالم ربانی تسلیت عرض کرده و علو درجات را برای آن فقید سعید  و صبر جمیل و اجری جزین را از درگاه خداوند برای خانواده مرحوم مسئلت دارم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها