امروز: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27800
تاریخ انتشار: ۱:۱۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
چاپ این نوشته
Share
با هدف نشر معار ف اهل بیت:

حجت الاسلام شریفی از برگزاری پنجمین دوره تربیت مبلغ غدیر در اصفهان به همت مجموعه فرهنگی غدیرستان در راستای گام های مؤثری در جهت نشر معارف اهل بیت(ع) خبر داد.

به گزارش مباحث، مدیر  مجموعه فرهنگی تبلغی غدیرستان اصفهان اظهار کرد: مجموعه غدیرستان با تربیت مبلغ غدیر گام های مؤثری در جهت نشر معارف اهل بیت(ع) برداشته است.

حجت الاسلام محمد رضا شریفی افزود: غدیرستان طبق اهداف از پیش تعیین شده در جهت نشر معارف اهل بیت(ع)، در مناسبتهای مذهبی با آموزش و تربیت مبلغان جهت تبلیغ غدیر همواره مشغول به انجام وظیفه بوده و در این راستا با برگزاری دوره های مختلف به صورت حضوری و مجازی در چند سال گذشته به فضل الهی و استمداد از حضرات معصومین(ع) گامهای موثری برداشته است.

وی  اذعان کرد: چهار دوره گذشته با استقبال خوبی از جانب عموم افراد به ویژه طلاب حوزه علمیه رو به رو شد و پنجمین دوره تربیت مبلغ غدیر از روز پنج شنبه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۶ طی پنج جلسه به صورت متوالی در روزهای پنج شنبه هر هفته برگزار خواهد شد.

مدیر مجموعه فرهنگی غدیرستان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در پنجمین دوره تربیت مبلغ غدیر از محضر اساتیدی همچون آیت الله نجم الدین طبسی، حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر انصاری و استاد علی اصغر رضوانی بهره خواهند برد.

وی عنوان کرد: موضوعاتی که در پنجمین دوره تربیت مبلغ غدیر مطرح می شود، غدیر و دشمنان، مناظرات امام رضا(ع) پیرامون امامت و رابطه غدیر با تشیع است.

حجت الاسلام شریفی در توضیح روش ثبت نام در دوره تربیت مبلغ غدیر اظهار کرد: افراد می توانند با ارسال مشخصات فردی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۰۰۴۰۰۱۰۰۰ در این دوره ثبت نام کنند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها