امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27782
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
چاپ این نوشته
Share
معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان:

حجت الاسلام جلالی از شرکت بیش از ۵هزار طلبه برادر در امتحانات پایان سال تحصیلی ۹۵-۹۶ و تصحیح اوراق ۳۵ هزار واحد عنوان درس انتخاب شده در این نمیسال خبر داد.

به گزارش مباحث،معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان در گفت وگو با خبرنگار مباحث، پیرامون برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی و روند تصحیح اوراق طلاب اظهار کرد: بیش از ۵هزار طلبه حوزه علمیه اصفهان در سطح استان برای نمیسال دوم  تحصیلی ۹۵-۹۶ بالغ بر ۳۵هزار واحد عنوان درسی امتخاب کرده اند.

حجت السلام محسن جلالی تصریح کرد: در حال حاضر امتحانات نمیسال دوم سال تحصلی ۹۵-۹۶ از اوایل تیرماه  در ۲۰ حوزه امتحانی آغاز شده است و طلاب روزانه براساس برنامه ریزی صورت گرفته دراین جلسات شرکت می کنند.

وی با بیان اینکه طلاب حوزه علمیه شهر اصفهان به صورت متمرکز در حوزه امتحانی گلستان شهدا حضور یافته و امتحان خود را می دهند، افزود: حوزه امتحانی اقدمیه شهرضا و حوزه خاتم الانبیا داران نیز جز حوزه های متمرکز طلاب است که طلبه های چندین شهر  و طرح هجرت به منظور دادن امتحانات پایان سال به این مراکز مراجعه میکنند.

معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان عنوان کرد: طلاب دیگر مدارس علمیه سطح استان نیز در ۱۸ حوزه انتخاب شده دیگر در شهرستان ها حضور پیدا می کننند.

وی با اشاره به روند تصحیح اوراق امتحانی طلاب به صورت روزانه گفت: براساس برنامه ریزی و تصمیم حوزه علمیه اصفهان اوراق امتحانی طلاب به صورت روزانه و متمرکز توسط اساتید مجرب در مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان صورت می گیرد که این ابتکار در نوع خود در سطح کشور بی نظیر است.

حجت الاسلام جلالی با تاکید بر تلاش مسئولین آموزش برای تصحیح و اعلام نتایج قطعی نمرات پنج هزار طلبه شرکت کننده در امتحانات پایان سال، تا اوایل مردادماه خاطرنشان کرد: امور انتخاب واحد سال تحصیلی جدید و اعلام برنامه آموزشی سال تحصیلی جدید برای طلاب حوزه علمیه اصفهان نیز به صورت همزمان در حال انجام است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها