امروز: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27730
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
چاپ این نوشته
Share
به همت معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان:

حوزه علمیه اصفهان به منظور ارائه خدمات به خانواده طلاب، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی تابستانه ویژه طلاب، همسران و فرزندان روحانیت در مرکز اموزش های کاربردی شهید ردانی پور کرده است.

به گزارش مباحث، معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان به منظور تامین اوقات فراغت خانواده طلاب در تابستان ۹۶ اقدام به برگزاری کلاس های اموزشی در سطوح مختلف در چهار سطح دختران، همسران و پسران طلاب و ویژه روحانیت حوزه علمیه اصفهان کرده است.

ثبت نام دراین کلاس ها از ابتدای تیرماه ۹۶ در مرکز آموزش های کاربردی شهید حجت الاسلام مصطفی ردانی پور در خیابان فلسطین آغاز شده است که طلاب و به همراه خانواده خود می توانند با مراجعه حضور به این مرکز دراین کلاس ها ثبت نام کنند.

یکی از دغدغه های مسئولان حوزه علمیه اصفهان ارتقا سطح مهارت های کاربردی خانواده طلاب بود که با راه اندازی مرکز آموزش های کاربردی شهید ردانی پور برای تحقق این مهم برآمدند و بدین منظور تفاهم نامه هایی را اداره کل فنی و حرفه ای استان برای برگزاری کلاس های آموزشی لازم و دارای گواهینامه رسمی منعقد شده است.

حجت الاسلام ملکیان، رئیس این مرکز تصریح کرد: براین اساس کلاس های آموزش مهارت های زندگی، بهداشت خانواده و مهارت های سبک زندگی، تکنیک های همسرداری، آشپزی و روابط خانواده  برای همسران طلاب و روحانیون و همچنین برای ایام تابستان کلاس های آموزشی  و ورزشی ویژه فرزندان طلاب و روحانیون تدارک دیده شده است.

وی از برگزاری دوره آشپزی، طب اسلامی،  ICDL  و کارگاه های آموزشی سواد رسانه ای، تربیت فرزند و احکام کاربردی بانوان ویژه همسران طلاب، دوره های ICDL و زبان های خارجی ویژه دختران طلاب  و روحانیون، کلاس های معرفتی، ورزشی، زبان خارجی، رباتیک و ICDL برای پسران طلاب در تابستان ۹۶ خبر داد.

گفتنی است که بیش از ۳۰ هزار نفر جز قشر خانواده بزرگ طلاب حوزه علمیه اصفهان هستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها