امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27727
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
چاپ این نوشته
Share
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران اصفهان خبر داد:

شفیعی گفت: آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه های علمیه خواهران روز جمعه ۱۶تیرماه همزمان با سراسرکشور در اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش مباحث، معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان از برگزاری آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه  های علمیه خواهران در این استان خبر داد.

زهرا شفیعی گفت: آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه  های علمیه خواهران روز جمعه ۱۶تیرماه همزمان با سراسرکشور در اصفهان برگزار خواهد شد.

معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان گفت: طلاب شرکت‌کننده در رشته های تفسیر، فقه و اصول، کلام اسلامی، اخلاق و تربیت، ادبیات عرب و مطالعات زنان در مقطع سطح سه و  فقه و اصول با گرایش فقه خانواده و رشته تفسیر و علوم قرآنی با گرایش تفسیر تطبیقی در مقطع سطح چهار به رقابت می پردازند.

وی  با بیان اینکه آزمون ورودی مقطع سطح چهار در دو نوبت صبح و عصر برگزارمی شود ادامه داد: طی این آزمون شرکت‌کنندگان به سوال های چندگزینه‌ای و تشریحی پاسخ می دهند.

شفیعی یادآور شد: نتایج آزمون کتبی ورودی مقطع سطح سه و چهار در مرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران به نشانیpaziresh.whc.ir  اعلام خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها