امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27718
تاریخ انتشار: ۱:۱۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد خبر داد:

حجت الاسلام توسلی گفت: چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان نجف آباد با حضور بیش از ۷۰۰ نفر در ۱۱ رشته برگزار می شود.

به گزارش مباحث، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های به عمل آمده چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان نجف آباد با حضور بیش از ۷۰۰ نفر در رشته های؛ حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن، قرائت، ترتیل خوانی، معارف، دعاخوانی، اذان و همسرایی ویژه بزرگسالان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی ادامه داد: این مسابقات در روزهای پنجشنبه و جمعه برابر با ۲۲ و ۲۳ تیر ماه با حضور داوران و اساتید مطرح قرآنی در مرکز حفظ تخصصی قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد واقع در کتابخانه آیت الله حججی برگزار می شود و نفرات برتر هر رشته نیز برای رقابت در مرحله استانی به اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان معرفی می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد افزود: همچنین با هماهنگی های انجام شده در حاشیه این مسابقات نیز  کارگاه های آموزش دعاخوانی، صوت و لحن و تجوید با حضور اساتید مطرح استانی و کشوری برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها