امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27709
تاریخ انتشار: ۲:۱۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
چاپ این نوشته
Share
در تابستان جاری:

سیزدهمین دوره طرح تلبس طلاب «طرح ادیب» حوزه علمیه اصفهان در  تابستان۹۶  برگزار می شود.

به گزارش مباحث، معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان بر طبق سال های گذشته برای سیزدهمین دوره متوالی دوره طرح ادیب موسوم به طرح تلبس طلاب را در تابستان ۹۶ برگزار م یکند.

این طرح ادیب اقدامی ابتکاری از حوزه علمیه اصفهان در ۱۳ سال قبل است  که  به دستور مدیر حوزه علمیه اصفهان آیت الله طباطبایی نژاد انجام شد و امروزه در سراسر کشور در حوزه هایعلمیه در زمان های مختلف برگزار می شود.

طلابی که دارای شرایط اتمام پایه پنج  و قصد تلبس دائم و ادامه تحصیل دارند،  باید حتما درطرح ادیب حوزه علمیه اصفهان شرکت کنند، طرح ادیب دو مرحله ایست، مرحله نخست آن مرحله آموزشی است  که به مدت ۸۰ ساعت آموزشی برای طلاب طراحی شده است و باید همه طلاب در این ساعات آموزشی و گذراندن سرفصل های تعیین شده شرکت کنند.

گفتنی است سرفصل های آموزشی طرح ادیب، جمله فن خطابه، مهارت کلاس داری، مدیریت مسجد، احکام تجهیز میت به صورت کارگاهی، قبله شناسی، محاسبه خمس، احکام بانک، فن جذب مخاطب  است.

طلابی که موفق به گذراندن دوره طرح ادیب شوند در شب غدیر هر سال به دست زعیم حوزه علمیه اصفهان معمم دائم می شوند.

قابل توجه طلاب حوزه علمیه اصفهان،  زمان ثبت نام در این طرح از اواخر خردادماه تا ۲۱ مردادماه بوده  و مدارک موردنیاز برای ثبت نام کپی شناسنامه و کارت ملی، چهار قطعه عکس معمم، گواهی اشتغال به تحصیل از حوزه علمیه و ارائه ارزیابی تحصیلی است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها