امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27672
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
چاپ این نوشته
Share
شهردار اصفهان:

جمالی نژاد گفت: در شرایط فعلی که شاهد حضور گسترده داعش در فضای جهانی هستیم که هدفی جز انشقاق نداردند، حضورمنسجم احاد امت اسلامی در راهپمایی روز قدس می تواند پیام انزجار جهانی را به حامیان ظالم منعکس کند.

مهدی جمالی نژاد در گفت و گو با خبرنگار  مباحث، اظهار کرد: ا زهمه جریان ها و سلایق برای حضور منسجم دراین راهپیمایی روز جهانی قدس که امسال با حساسیت های خاصی همراه است، دعوت میکنم  که با شکوه تر و با صلابت شرکت کنند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی که شاهد حضور گسترده داعش در فضای جهانی هستیم و برخی از کشورهای منطقه و جهان در راس آنها امریکا و اسرائیل غاصب حامیان آنها هستند،  و این حضور انشقاق هایی را در بین مسلمین ایجاد کرده است، حضور منسجم تر مسلمین در راهپیمایی روز قدس می تواند بار دیگر  اعلام انزجاری هماهنگ از مستکبرین دنیا باشد.

جمالی نژاد خاطرنشان کرد: امت اسلامی باید با یکپارچگی حضور خود در راهپیمایی روز قدس پیام انسجام و امت واحده خود را به دنیا منعکس کنند، این امر همواره دغدغه رهبری  نیز بوده است   و بارها تکرار فرموده اند  که تنها رمز پیروزی ایستادگی  مسنجم مسلمین در برابر ظالمان است.

وی عنوان کرد: حضور منسجم  و تحقق وحدت کلمه در راهپیمایی روز جهانی قدس برای اعلام انزجار از ظالمان و زیاده خواهان دنیا، می تواند مصداق  حضور منسجم امت اسلامی در جهان باشد.

شهردار اصفهان ابراز کرد: با توجه به التهاب آفرینی های اخیر از سوی داعشیان و بدخواهان اسلام در منطقه، حضور منسجم امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس پیام روشنی را به حامیان انها  در جهان خواهد داشت.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها